5-1 на користь ДЕН

На суботньому матчі 8 листопада команда ДЕН мала честь зійтися у битві з сильним суперником — командою Профрембуд.

Уже на першій хвилині матчу гравці нашої команди отримали чудову можливість відкрити рахунок, проте м’яч потрапив у штангу. Практично весь перший тайм гра йшла на нашій половині поля, команда Профрембуд проводила сильні, пробивні атаки і буквально «сиділа» на воротах команди ДЕН. Не дивлячись на всі зусилля суперників, перший гол гри був забитий гравцем ДЕНа Прищепою Ростиславом на останній хвилині 1 тайму.

У другому таймі наша команда активно взяла гру в свої руки і з інтервалом в 2 хвилини були забиті ще 3 м’ячі у ворота суперника, два з яких належать Костяному Вадиму.

На 23 хвилині атака команди Профрембуд завершилась голом у ворота ДЕН, таким чином, рахунок гри став 3: 1.

Однак, команда ДЕН не зупинилася на досягнутому і забила ще 2 голи на 24 та 28 хвилинах матчу. Останній гол команди був забитий Войцеховскім Максимом зі штрафного, забезпечивши нашій команді перемогу з практично недосяжною перевагою: 5-1 на користь ДЕН.

Дякуємо нашим гравцям, а також команді Профрембуд за гідну і красиву гру!