Авторитетна думка

 

Думка лідера галузі завжди дуже важливо. Тому не дивно, що провідні ділові видання часто у процесі написання матеріалів про бізнес звертаються за коментарями до керівника компанії, яка є лідером у певній сфері.

Клінінгова компанія «ДЕН» є однією з найуспішніших українських клінінгових компаній, які починали свою роботу ще на етапі формування ринку. Тому не дивно, що редакція журналу «Ідеї бізнесу. Франчайзинг », готуючи матеріали про клінінг, звернулася до генерального директора клінінгової компанії« ДЕН »з низкою запитань про особливості ринку клінінгових послуг.

Олександр Бардачов, генеральний директор клінінгової компанії «ДЕН»

Олександр Бардачов (генеральний директор) докладно відповів на питання, що цікавлять журналістів, після чого матеріал з його коментарями вийшов у свіжому (9-му, квітень-червень 2013) номері видання. Стаття під назвою «Чистий прибуток» — фактично, є посібником для бізнесменів, які хочуть почати клінінговий бізнес в Україні. У матеріалі висвітлено всі основні складові старту нової діяльності, особливості надання послуг, небезпеки і перспективи.

Говорячи про реалії ринку, Олександр Бардачов розповів про нові європейські тенденції, які міцно закріплюються на українському ринку: «Великі європейські компанії зацікавлені в отриманні комплексних послуг фасиліті менеджменту». Саме такі послуги надає наша компанія.

Початок бізнесу, за словами генерального директора компанії «ДЕН», залежить від цілей, які ставить перед собою компанія. Наприклад, для компанії, яка збирається надавати послуги великим об’єктам і підприємствам, потрібні відповідно великі інвестиції і ресурсні витрати. Якщо ж починати з малого, наприклад, прибирання квартир, то достатньо буде мінімального набору обладнання та персоналу.

Питання кваліфікованого персоналу особливо важливе у клінінгу, тому Олександр Бардачов розповів журналістам про особливості правильного підбору, навчання і мотивації співробітників. Крім того, компанії «ДЕН» є чим пишатися, тому що на відміну від інших компаній, які платять своїм співробітникам мінімальну зарплату разово і лише за виконані роботи, ми забезпечуємо наших співробітників своєчасною конкурентною оплатою праці та дотримуємося норм трудового законодавства.

Ключовою формулою успішної діяльності на ринку клінінгу керівник компанії визначає наступним чином: «Компанія повинна надавати максимально якісні послуги за мінімальну рентабельну ціну». Саме за таким ефективним принципом працює клінінгова компанія «ДЕН».

Ми дуже раді, що громадськість цікавиться сферою клінінгових послуг, а думка лідера нашої компанії вважається авторитетною.