Благодійність — це просто

Не секрет, що багато установ для соціально-незахищених дітей існують виключно за рахунок благодійної допомоги.

"Sunshine"

«Sunshine»

Звичайно, є державні дитячі будинки, які утримуються державою (додатково їм можуть надавати допомогу благодійники), а є і невеликі «Дитячі» центри, діяльність яких повністю залежить від допомоги тільки приватних осіб — фізичних або юридичних.

Так, з 2013 ДЕН намагається допомагати невеликому Дитячому соціально-реабілітаційному центру «Сонячне світло», що неподалік від Києва.

За словами педагогів центру, їх місія — «Створення здорових, соціально адаптованих членів суспільства».

При цьому назвати «Сонячне світло» дитбудинком навіть не спадає на думку — це одна сім’я, стосунки в якій будуються на повазі і взаємодопомозі.

На сьогоднішній день, в центрі знаходиться 14 дітей з різними потребами і захопленнями — від макетування та дизайну до кулінарії і танців. Старші діти відвідують загальноосвітню школу, молодші — школу на території самого «Саншайн».

Художник, який проживає недалеко від центру, допомагає дітям розвивати талант малювання, а відповідно і фантазію, мислення. Крім того, в центрі постійно проводять цікаві майстер-класи — орігамі, плетіння, уроки музики та англійської мови з викладачем.

Педагоги «Сонячного світла» роблять все можливе, щоб у дітей було повноцінне дитинство, наповнене радісними емоціями і неймовірними враженнями. Влітку — це табір, зі сплавом на човнах по річці, польотами на параплані, багаттям, музикою, піснями і всілякими заходами. Взимку — катання на лижах і сноубордах.

Реабілітація соціально-незахищених дітей, завдання не просте, але ми, в свою чергу, намагаємося зробити його трохи легшим.