Cхідні мотиви!

23 лютого — головне чоловіче свято. Ще з радянських часів цей день символізує мужність, сміливість і рішучість. Особливо люблять цей день чоловіки, які служили в армії. У них це свято викликає ностальгію і пробуджує найвеселіші спогади про дні служби. У клінінговій компанії «ДЕН» працює ціла армія справжніх чоловіків, яких із задоволенням привітала жіноча частина колективу.

У цьому році ми вирішили вийти за рамки армійської тематики і влаштували нашим чоловікам оригінальну подорож на схід. У холодний зимовий вечір наш офіс перетворився на справжню оазу серед пустелі. Головним місцем урочистостей став намет, який виріс під стелею офісу. На стінах, замість звичних фотографій наших співробітників під час їх робочих буднів, з’явилися казкові пейзажі пустелі і її жителів.

З самого ранку, кожен чоловік отримав телеграму з посадою на цей день: кожен мав шанс побути генералом, командиром або юнгою, кому як пощастить!

Але ми хотіли, щоб кожен чоловік у «ДЕН» відчув атмосферу сходу, тому ми оголосили їм урочистий дрес-код — на голови вони наділи тюбетейки і в такому вигляді продовжили святкування 23-го лютого. Початок свята відкрила церемонія чаювання.

Історія того, як чоловіки у своє свято опинилися на Сході, полягала в наступному: «Вже багато років триває військова операція ДЕН зі звільнення все нових і нових територій від жахливих загарбників: від пилу і бруду, від будівельного сміття, від щурів та інших шкідників! Проходячи територією, загін «ДЕН» залишає за собою тільки чисто вимиті стекла, блискучі поверхні та ідеальний порядок! Сьогодні, в день захисника вітчизни, до нас прийшли вдячні жителі східних земель, щоб подякувати Вам за Вашу щоденну роботу!» Потім були подарунки від східних красунь, а деякі співробітники навіть взяли участь у танці живота.

Ну, і яке ж свято без застілля? Неймовірна різноманітність страв стала у нагоді. Столи теж були організовані на східний манер: чебуреки, хачапурі, кебаб, рахат-лукум і багато інших ласощів, які прийшлися до смаку зголоднілим за день чоловікам. Але головною окрасою столу стали справжні українські поросята, які символізували спритність наших мисливців.

Вечір пройшов у запальній обстановці, залишивши у всіх радісні і добрі спогади. Такі прекрасні вечори надихають співробітників і роблять колектив ще дружнішим і надійнішим.