ДЕН — срібний призер

финал

Субота, 22 березня, пройшла для команди ДЕН під знаком футболу. У цей день, подолавши важкий шлях перемог і поразок, наша команда футболістів зустрілася  в боротьбі за Кубок чемпіонів Бізнес Ліги з командою K –Mobile-Manzana.

З самого початку гри стало зрозуміло, що кожна з команд буде боротися за перемогу до останнього. Гра проходила досить жорстко, з фолами і жовтими картками. Обидві команди проводили прицільні атаки по воротах суперника.

Завдяки Герасименко Олександру, перший тайм закінчився з рахунком 1-0 на користь команди ДЕН. У другому таймі команда K –Mobile-Manzana зрівняла рахунок: 1-1. Після закінчення основного часу, за регламентом турніру, додали ще 2 тайми по 3 хвилини, які вирішили результат матчу. У першому таймі додаткового часу, наші суперники забили у ворота ДЕН ще 2 голи. Матч закінчився з рахунком 3-1 на користь команди K -Mobile -Manzana.

За підсумками матчу, команда DEN стала володарем Срібного кубка Чемпіонату Бізнес Ліги. Боротьба за кубок проходила з багатьма перемогами, а вихід у фінал забезпечила результативна гра з більш  ніж з 25- ма командами. Цю чудову подію команда і вболівальники відзначили апетитним барбекю на свіжому повітрі. Для нас усіх команда «ДЕН» з міні -футболу — Переможець, тому з задоволенням вітаємо всіх гравців зі Срібним кубком!