DEN за чистоту у мистецтві

Компанія DEN зробила свій невеликий, проте значний внесок у розвиток прекрасного. Робота клінінгової компанії не обмежується прибиранням звичних комерційних та приватних приміщень.

Навіть у масштабах мистецтва і культури співробітники DEN знайшли себе, більше того, вони знайшли багато чого, що потребує прибирання і реставрації у Київському національному академічному театрі оперети.

Театральні підвалини, завіса, декор на стінах, оксамитові покриття потребували справжньої професійної чистки. Тому цілий день головними героями на сцені були співробітники DEN, озброєні сучасною технікою і новою формою одягу.

Наші співробітники, перевтіливши стіни, барельєфи і портьєри, збільшили список чистих справ ще одним клінінговим досягненням. До того ж швидкість роботи спеціалістів вразила навіть співробітників театру, адже у компанії DEN звикли працювати оперативно, при цьому не втрачаючи у якості і не поступаючись у професіоналізмі.

Приємно, що нам вдалося вкласти трішечки душі і вмінь для того, щоб 15 вересня театр знову відкрив двері для своїх глядачів.