ДЕН забирає перемогу

Суботній матч ДЕН — Datastream розпочався дуже активно і стрімко, гравці нашої команди атакували ворота суперника з перших хвилин гри, проте відразу забити гол виявилося не так просто – команда-суперник продемонструвала хорошу, якісну оборону. Команда Datastream відкрила рахунок, забивши гол у ворота ДЕН на 5 хвилині. Однак, незабаром, гравці нашої команди «відквитали» пропущений гол.

Рахунок матчу

Боротьба за м’яч велася на всіх локаціях поля, жодна з команд не хотіла віддавати перевагу до рук суперника. Суддя також не відставав, активно роздаючи жовті картки гравцям. Було кілька відмінних моментів, які дозволяли збільшити рахунок на нашу користь, але ці моменти не були реалізовані повною мірою, за що команда і поплатилася ще одним голом у свої ворота.

Практично до кінця другого тайму рахунок становив 2: 2, проте команда ДЕН все ж продемонструвала свою майстерність та силу духу і вирвала перемогу з рук суперника, забивши гол за 6 секунд до кінця гри.

Підсумок матчу ДЕН 3: 2 Datastream.

Дякуємо гравцям команди ДЕН за перемогу, а також команді Datastream за напружену, але цікаву гру!