Експерти клінінгу – ДЕН виповнилося 15 років!

Незалежно від сфери бізнесу, досвід — це те, що цінується найбільш усього.

Чим довше компанія функціонує на ринку, тим більше знань і умінь за цей час набувають її співробітники.

Досвід - 15 років

Досвід — 15 років

На сфері послуг наявність досвіду позначається особливо — споживач в наш час стає більш розбірливим, вимогливим. За послуги він платить гроші і тому результат хоче отримати найкращий, що є закономірним. І такий замовник, швидше за все, віддасть перевагу підряднику з багаторічною практикою, навіть якщо цінник на послуги у нього буде трохи вище, ніж у новостворених підприємств.

Без удаваної скромності, клінінгова компанія ДЕН є яскравим прикладом того, як завдяки відповідальному ставленню до роботи і турботі про потреби клієнта, ми утримуємо лідерські позиції на ринку клінінгу вже не один рік, а загальна практика надання послуг професійного прибирання налічує 15 років.

Ми пройшли довгий шлях, починаючи від невеликих приватних замовлень, до співпраці з величезними корпораціями і компаніями. За цей час ми сформували команду фахівців-клінерів; менеджерів, чиї знання в галузі нашої професійної діяльності дозволяють грамотно підібрати, розрахувати і проконтролювати процес підтримки чистоти на об’єктах будь-якого типу, складності та власний відділ якості, завдяки якому ми постійно вдосконалюємо свої результати у сфері чистоти.

Для того щоб надані послуги могли досягти найвищої проби, потрібен час. Час, який ми використали не дарма.