Футбольні перемоги команди «ДЕН»

 

У клінінгової компанії «ДЕН» працюють не лише професіонали клінінгу, але також — активні та спортивні люди. Керівництво компанії приділяє особливу увагу питанню розвитку персоналу, тому співробітники активно долучаються до спортивних заходів. В рамках програми розвитку персоналу компанії на 2013 рік, команда ДЕН з міні-футболу гідно відіграла черговий сезон. В цілому, в компанії культивуються цінності здорового способу життя, тому співробітники можуть проявити свої таланти не тільки у стінах офісу, але й на тренуваннях і навіть на змаганнях.

Довгоочікуваний кубок

Вже кілька років поспіль у клінінгової компанії «ДЕН» є своя футбольна команда, яка показує відмінні результати у різних корпоративних чемпіонатах. Останнім досягненням наших футболістів стало гідне друге місце в Лізі Е Чемпіонату 2012-2013 років з корпоративного міні-футболу. Команда футбольного клубу «ДЕН» не один місяць впевнено йшла до фіналу, перемагаючи гру за грою. І ось зовсім трохи не вистачило нам, щоб отримати золотий кубок. Гра команди ДЕН була гідною, в результаті, команда нашої компанії стала Срібним призером Чемпіонату!

Група підтримки нашої команди

Але не тільки футболісти пройшли цей довгий шлях до фіналу. Впродовж усіх ігор чемпіонату, колеги і друзі гравців вболівали, співпереживали і підтримували команду. На всіх відбіркових матчах були присутні наші вболівальники, які переживали за результат, раділи перемогам і морально підтримували команду.

У день фіналу спортивний зал ЦСК наповнився уболівальниками Дену, які активно вболівали за команду, розмахували фірмовими прапорами і переживали за кожен гол. За рівнем емоційного напруження матч не поступався великим професійним чемпіонатам з футболу. Крім кубка, «Срібний призер 15-го турніру з футболу в залі» і медалі, ще однією приємною новиною стало нагородження капітана нашої команди і лідера нашої компанії Олександра Бардачова дипломом «За внесок у розвиток корпоративного футболу».

Кращий вболівальник сезону, за версією арбітра турніру

Співробітникам клінінгової компанії «ДЕН» дуже приємно, що наш керівник не тільки веде компанію до все нових бізнес звершень, але й нашу команду — до футбольних перемог.

Бажаємо нашим футболістам продуктивних трудових буднів і результативних футбольних кубків! Ми дуже пишаємося Вами і з нетерпінням чекаємо нового сезону, в якому, впевнені, Ви помножите свої перемоги.