Генеральне прибирання в квартирі перед випискою з пологового будинку

Генеральне прибирання в квартирі перед випискою з пологового будинку Нарешті, в родині сталося поповнення! Усі члени родини схвильовані, радісні та щасливі, а гості вітають велику родину та бажають здоров’я.

Головною умовою для здорового і комфортного життя малюка в будинку є чистота. Немовля в оселі вимагає особливої уваги, тому що довгий час квартира або будинок будуть для нього основним місцем, де дитина буде проводити більшу частину свого часу. Тому дуже важливо з особливою уважністю підійти до підготовки будинку для життя малюка.

Оскільки майбутня мама буде дуже зайнята перед випискою з пологового будинку, бажано, щоб батько дитини, або рідні, організували підготовку квартири до урочистого прийому поповнення. Дуже зручно використовувати час, щоб провести у домі генеральне прибирання, поки мама з малюком перебувають в пологовому будинку.

Усім відомо, що проведення регулярного генерального прибирання та провітрювання кімнат просто необхідні. Однак, чим ближче термін народження малюка, тим складніше майбутній мамі виконувати прибирання, тим більше, у важкодоступних
місцях.

Перед появою дитини в оселі, бажано, не використовувати різні популярні миючі засоби: часто вони можуть бути небезпечними для здоров’я вагітної жінки, і навіть викликати алергію у новонародженого малюка.

Як відомо, немовлята та діти віком до 1-го року, дуже чутливі до всього, що їх оточує. Саме поняття алергія позначає гіперчутливість імунної системи дитини на подразники, що надходять з навколишнього середовища (антигени), які організм сприймає як потенційно небезпечні, та починає виробляти антитіла для боротьби з ними.

Основними симптомами дитячої алергії можуть бути різь в очах, дерматит, набряки, нежить і кашель. Хоча в окремих випадках при контакті з антигеном можуть розвинутися астма, анафілактичний шок, набряк Квінке. Якщо у Вашій оселі є домашня тварина, рекомендується її на певний час (1-2 місяці) перевезти до рідних, щоб у найперший період життя дитині не довелося дитину лікувати. Лікарські препарати, також, можуть викликати алергію.

До антигенів-подразників, також відносяться:

  • Пил та пилові кліщі;
  • Пилок рослин;
  • Грибкова цвіль;
  • Укуси комах;
  • Домашні тварини та продукти їхньої життєдіяльності;
  • Хімічні речовини та з’єднання і т.д.

Самостійно підбираючи миючі засоби, потрібно уважно читати їх склад, знаючи, що окремі компоненти можуть зашкодити здоров’ю дитини. Тому проведення генерального прибирання краще довірити професіоналам – клінінговій компанії ДЕН, яка
кваліфіковано надасть послугу спеціального генерального прибирання перед випискою з пологового будинку.

Співробітники клінінгової компанії ДЕН знають, які засоби можна і потрібно використовувати для проведення генерального прибирання перед випискою породілля з немовлям. Крім того, спеціальна техніка дозволяє очистити навіть ті місця, до яких мешканці просто не мають доступу.

Основні зусилля у прибиранні потрібно зосередити на чистоті саме тієї кімнати, де буде мешкати немовля. У генеральному прибиранні, перед приїздом малюка та мами додому, ще можна використовувати різні миючі, хімічні та дезінфікуючі засоби. Але коли дитина вже буде перебувати в квартирі чи будинку, дуже небезпечно проводити
прибирання з агресивними засобами. Тому, особливо важливе останнє генеральне прибирання.

Також, особливу увагу варто приділити прибиранню у ванній кімнаті та туалеті, а також передпокої. Ці місця у квартирі, традиційно, найбрудніші. Але ж так хочеться захистити малюка від різних грибків, мікроорганізмів, кліщів і бактерій.

Рекомендуємо, перед приїздом найголовнішого члена родини, очистити всі поверхні, позбутися від пилу у всіх, навіть важкодоступних місцях. Господарі квартир часто забувають про те, що пил та різні шкідники можуть знаходитися у книгах, на батареях, килимових покриттях і меблях, шторах і навіть у паркеті. Прибирання повинно бути дуже ретельним і делікатним. Також, не варто ризикувати, і віддавати килими, штори і м’які меблі до хімчистки, тому що це великий ризик викликати алергію в малюка, через застосування при цьому хімічно агресивних засобів.

На щастя, всі ці проблеми можна вирішити за допомогою професійного генерального прибирання перед випискою з пологового будинку. Виклик команди професіоналів істотно полегшить підготовку до приїзду «найголовнішого мешканця оселі», збереже час та сили батьків.

Ми гарантуємо, що так чисто у Вашій оселі не було ніколи, як після професійного прибирання співробітниками клінінгової компанії ДЕН.

Врешті-решт, «Чистота — запорука здоров’я», а це — найперше, чого ми бажаємо кожній родині!