Готуємося до зими

Перехід від осінньої пори року до зимової – це головний біль не тільки для комунальних служб, а й для власників бізнес центрів, заводів, логістичних та складських комплексів – ще не встигли прибрати опале листя, як випав сніг.

Відома фраза «Як сніг на голову» в цьому випадку – не фразеологізм, а відображення дійсності.

Зимове прибирання - це не так просто!

Зимове прибирання — це не так просто!

Незважаючи на всі прогнози метеослужб, сніг, чомусь, випадає раптово і саме в той момент, коли ви ще до цього не готові – на об’єкті, як правило, відсутня спеціальна прибиральна техніка, а двірник, який прибирає територію, просто не впорається з таким обсягом робіт.

На склади та логістичні комплекси щодня в’їжджає велика кількість вантажних автомобілів і для їх вільного переміщення територія повинна бути очищена від снігу. Бізнес центрам також важливо приділяти належну увагу питанню прибирання взимку – сніг, який привозять машини на своїх колесах, тане і перетворюється на бруд і сльоту, а потім розноситься по ідеально чистій підлозі бізнес центру, а красиві під’їзні алеї, що викладені плиткою, просто ризикують перетворитися на каток, якщо вдарить мороз. Сніг і бурулі на дахах, обмерзлі сходи взагалі можуть стати загрозою для здоров’я та життя людини.

Щоб усі ці атрибути зими не стали для вас проблемою, найкраще буде звернутися клінінгову компанію і довірити турботу про ваше майно професіоналам.

Прибиранням снігу, бурульок і наледі, обробкою доріжок антиожеледними реагентами займаються спеціалізовані клінінгові компанії.

До якої ж клінінгової компанії звернутися?

Це питання слід вирішити заздалегідь. Клінінгових компаній — велика кількість, але не всі компанії займаються прибиранням снігу, адже для цього потрібна достатня кількість персоналу та спеціалізована снігоприбиральна техніка – трактори, навантажувачі, снігоприбиральні машини, льодоруби.

Для найбільш об’єктивної оцінки можливостей клінінгової компанії найчастіше проводять тендер – таким чином, ви зможете вибрати компанію, яка має відповідний досвід роботи, всю необхідну техніку і кваліфікований персонал, а головне – забезпечить якісне прибирання снігу за оптимальними цінами.

Звертайтеся в клінінгову ДЕН – і «зимові проблеми» обійдуть Вас стороною!