Його Величність Порядок в офісі компанії «ДЕН»

 

У головному офісі клінінгової компанії «ДЕН» стало ще чистіше і світліше. Ми, як ніхто інший, дотримуємося думки, що чистота на роботі створює не тільки більш комфортні умови праці, а й покращує настрій!

Мобільна бригада «ДЕН» провела комплексне прибирання офісу.  Було реалізовано чистку ковроліну, миття вікон, видалення пилу з меблів і оргтехніки. Після генерального прибирання, в офісі все сяє, та й перебувати стало набагато приємніше.

Безумовно, результати прибирання не залишилися непоміченими, тому що всі наші співробітники люблять чистоту.

IMG_4494

Тепер, коли в офісі панує Його Величність Порядок, і співробітники компанії прагнуть його підтримувати — адже в чистому приміщенні працюється веселіше. До того ж, порядок в офісі сприяє довести до ладу всі справи, організувати свій робочий час, щоб максимально ефективно його використовувати.

Просто дивно, як такі «дрібниці», як генеральне прибирання офісу силами клінінгової компанії «ДЕН», можуть поліпшити атмосферу в офісі. З самого ранку у співробітників компанії був піднесений настрій, адже офіс зустрів їх світлом, чистотою і свіжістю.

Порядок і чистота в офісі позитивно впливають абсолютно на кожного, хто знаходиться у прибраному приміщенні. Це стосується навіть дрібниць — на робочих місцях також було проведене прибирання, і тепер чистота торкнулася кожного. Більше того, у співробітників компанії виникло бажання підтримувати чистоту в приміщенні, в якому ми проводимо більшу частину дня.

Величезне спасибі мобільній бригаді клінінгової компанії «ДЕН» за проведену роботу!