Як ДЕН виграв матч

как ДЕН выиграл матч

27 травня компанія «ДЕН» запросила своїх партнерів компанію «Янета» взяти участі у дружньому матчі, який проходив на одному із київськихстадіонів.

Матч закінчився перемогою команди «Ден» 8:3 «Янета». Цечудовий шанс для співробітників компаній відволіктися від офісної роботи і налагодити зв’язки з колегами.

Почалося все з плакату на дверях офісу компанії «ДЕН» вранці 27 травня, вякому всіх працівників запрошували о 15.00 взяти участь у вище згаданомузаході.

Для «ДЕН» це не перший подібний матч і далеко не перша перемога. Компаніярегулярно бере участь у міжкорпоративних іграх. У приймальні можна побачити кілька полиць заставлених кубками за участь і перемоги.

Насправді, «ДЕН» давно сформувала команду, яка щотижня збирається натренуваннях. Це гордість компанії в напрямку тімбілдінгу, який зараз активнорозвивається на наших широтах.

Тімбілдінг – це те, до чого прагне будь-яка сучасна компанія. Тому для керівництва має значення прислів’я «у здоровому тілі – здоровий дух». Вони прагнуть до зміцнення корпоративного духу за рахунок командної гри.