Київський ринок торгової комерційної нерухомості не особливо постраждав від кризи в країні

У 2014 році в Києві спостерігалось зниження активності споживачів, як і знидення темпів зростання товарообігу в торгових і торгово-розважальних центрах. Підприємці оптимізують витрати, намагаючись зменшити вартість орендних ставок.

Прогноз - ще не вирок

Прогноз — ще не вирок

Однак всі учасники ринку все ж-таки сподіваються, що кризва не затягнеться надовго. Вихід з ринку деяких операторів може відкрити нові ніші для нових. Зарубіжні інвестори цікавляться ринком комерційної нерухомості в Україні, хоча і не без побоювань. Регіональні, а також деякі міжнародні оператори, через ситуацію, що склалася, мають можливість розпочати експансію на ринок Києва.

Кількість вільних площ у ТЦ Києва в першому кварталі 2014 року склала 6,3%. На думку експертів, на вакантність впливає те, що ново збудовані торгові центри мало заповнені орендаторами. Також спостерігається поява вільних місць в торгових центрах, які опинилися в центрі подій кінця 2013 — початку 2014 рр.

Незважаючи на зниження споживчої активності, торговельні центри продовжують функціонувати без видимих втрат. У кожному ТЦ все ж можна спостерігати потоки відвідувачів, що здійснюють покупки, відвідують кінотеатри та кафе. Тим не менш, багато бутиків змінили своє розташування через «високу орендну плату».

У зв’язку з цим, торгівельні центри так само потребують послуг професійного щоденного прибирання торгових галерей, магазинів, туалетів та інших місць, через які проходять потоки відвідувачів.

Клінінгова компанія ДЕН має багаторічний досвід організації професійного клінінгу на подібних об’єктах, тому, звернувшись до нас, Ви забудете про проблему підтримання чистоти в торговому центрі, а відвідувачі будуть здійснювати покупки, насолоджуючись чистими і охайними приміщеннями.

Звертайтеся в ДЕН за телефоном (044) 206-02-12, ми завжди раді допомогти Вам!