Компанії «ДЕН» — 13 років

 

Святкування 13-го Дня народження компанії «ДЕН» пройшло в теплій та урочистій атмосфері. Весь колектив перенісся в повітове місто N, тому що свято відзначалося в стилі незабутнього роману Ільфа і Петрова «12 стільців». Хоча , в нашій версії стільців було 13, адже співробітники «ДЕН» відзначали 13-річчя компанії.

Наші розкішні співробітниці

Атмосферу початку 20 — століття передавало оздоблення залу і стильні вбрання наших дам. А завдяки всіма улюбленим героям : Остапу-Сулейману-Берта-Марії-Бендер-бею та Кісі Вороб’янінову, ми з головою поринули у пригоди.

Яскрава і екстравагантна гра акторів, продумана до найменших дрібниць, залучила колектив до пошуків скарбів, захованих, за легендою роману, в одному з 12-ти стільців.

Остап Бендер

 

Усі співробітники включилися у пошук головного скарбу. І хоча герої роману так і не отримали бажаних діамантів, в нашій історії скарби дісталися усім, хто знайшов стільці. У кожному стільці був захований вексель на отримання приємного подарунку, який отримували переможці конкурсів та учасники аукціону.

Всього 12 стільців знайшли своїх власників, але фамільних діамантів не було в жодному з них. Наприкінці аукціону, Остап Бендер оголосив останній лот — 13-й стілець. Головний «діамант» цього вечора був захований саме в ньому. Керівник компанії Олександр Бардачов, якому дістався 13-й стілець, назвав головним скарбом свою команду. Саме ця команда дозволила «ДЕН» піднятися на висоти бізнесу і саме цей колектив буде діставати нові перемоги для своєї компанії надалі.

Святковий торт

Апогеєм свята став величезний святковий торт з логотипом «ДЕН». Прикрашений палаючими феєрверками, він подарував усім присутнім свято і поставив солодку точку в офіційній частині урочистостей. Згодом почалася дискотека для всіх бажаючих. Вечір пройшов весело і невимушено, а 14 -й рік роботи компанії розпочався з відмінним настроєм.

Вітаємо «ДЕН» з Днем народження і бажаємо компанії успіху і процвітання!