Конференція «Інновації в клінінговій галузі». Київ, 18.05.2013 р.

Доброю нашою традицією стало проведення конференцій для навчання співробітників. 18 травня 2013 клінінгова компанія «ДЕН» провела чергову навчальну конференцію для свого персоналу. Більше 60-ти менеджерів об’єктів та представників адміністрації зібралися цього дня в ресторані «Харчевня», щоб отримати нові знання та навички. Тема 3-ї навчальною конференції була: «Інновації в клінінговій галузі».

Першим виступив Андрій Уманцев, менеджер з розвитку бізнесу, з презентацією: «Компанія, в якій я працюю». Метою даної презентації було розповісти новим співробітникам про компанію, її місії, а також ознайомити всіх присутніх на конференції з новими напрямками діяльності компанії, які почали свою роботу в 2013 році. Позитивна і жвава презентація надихнула співробітників на продуктивний і активний день.

Наступну доповідь презентувала Нана Чистякова, керівник відділу якості, з доповіддю на тему: «Технології чистоти — секрети досконалості». Нана поділилася цікавою інформацією про проведення професійного прибирання, підготувала корисні відео-сюжети.

IMG_3772

Нана Чистякова, керівник відділу контролю якості

Сергій Павленко, заступник генерального директора, у своєму виступі представив доповідь за результатами відвідування виставки клінінгового обладнання. Він не тільки поділився цінною інформацією про останні інновації та тенденції у сфері, а й показав відео роботи новинок обладнання, презентованих на виставці в Європі.

Також, на цей раз ми вирішили не обмежуватися виступами і доповідями лише наших співробітників, саме тому ми запросили до нас представників партнерської компанії «БЕККЕР-УКРАЇНА». Її співробітники Катерина Гердт, Євген Матвєєв та Павло Захаренко провели презентацію «Новинки обладнання», представивши своє обладнання та витратні матеріали. Присутні змогли не лише почути про інвентар, але і спробувати його в дії. Доповідь наших колег з компанії «БЕККЕР-УКРАЇНА» була насиченою та цікавою. Наші менеджери змогли отримати інформацію про новинки прибиральної техніки, які вже доступні для замовлення.

IMG_3792

Представники компанії «БЕККЕР-УКРАЇНА»

Друга частина конференції була присвячена майстер-класам, присвяченим особливостям догляду за різними поверхнями. Цю практичну частину конференції провели провідні фахівці-практики компанії «ДЕН». Лізунов Сергій, головний інженер, розповів про чищення вертикальних поверхонь від сольових патьоків. Бодненко Андрій, керівник мобільної бригади, торкнувся кількох важливих тем і провів відповідні презентації: видалення складних плям з килимових покриттів, видалення жуйки з килимових покриттів, догляд за вовняними і шовковими килимами; догляд за дерев’яними підлогами; екоприбирання (мікрофібра, парогенератор, ензимна хімія). Олег Передерій, керівник менеджерів постійних об’єктів розповів і продемонстрував процес відновлення захисної плівки лінолеуму, а також продемонстрував процес догляду за нержавіючими поверхнями.

Присутні в залі з великим інтересом слухали доповідачів, ставили питання і розповідали про власний досвід роботи з тими чи іншими забрудненнями.

Завершальним етапом конференції став виступ бізнес-тренера і коуча Марини Акопової на тему «Секрети вербального і невербального спілкування з клієнтами». Учасники конференції змогли відчути важливість уміння правильно спілкуватися зі своїми клієнтами та партнерами, дізналися деякі секрети ефективної комунікації. Зал активно включався в процес обговорення, що свідчило про актуальність його теми для всіх менеджерів.

IMG_3771

співробітники компанії

Завершальною частиною конференції став процес нагородження кращих менеджерів за підсумками проведення атестації, яка проходила 22-23 березня 2013 року. Кращі співробітники отримали пам’ятні дипломи, а ті співробітники, які зайняли перші 3 місця, також і приємну грошову винагороду.

На цій позитивній ноті формальна частина конференції закінчилася, після чого співробітники змогли продовжити своє спілкування у дружній і невимушеній атмосфері під час фуршету. Це була відмінна можливість обговорити нові отримані знання, та й просто поспілкуватися, адже на конференцію приїхали співробітники з різних куточків України і навіть Росії.

У компанії «ДЕН» раді продовжувати інвестувати в освіту співробітників. Ми впевнені, що такі заходи роблять нашу команду не тільки більш ефективною, але і більш згуртованою. Тому що наша спільна мета — вести компанію до успіху!