ДЕН на міжнародному клінінговому форумі

международный клининговый форумом

У вересні 2011 року пройшла одна з найбільших клінінгових виставок України — Міжнародний клінінговий форум. Це важлива подія в індустрії чистоти. Участь у подібному заході дає великі шанси бути поміченим цільовою аудиторією. Організаторами події виступили ПРИМУС Україна.

На виставці були присутні українські та закордонні лідери клінінгової індустрії, які ділилися своїм досвідом на майстер-класах, круглих столах і демонстрували свої вміння, беручи участь у змаганнях одне з одним.

Подібні заходи об’єднували людей з різних міст і країн, адже цікаво було вислухати і поділиться досвідом з іноземними колегами. Традиційно були обрані клінінгові тенденції наступного року і продемонстровані світові новинки клінінгу.

Серед яскравих стендів варто відзначити Керхер і IPC, так як вони виділялися своєю інтерактивністю і органічним використанням новітніх технологій.

Колоритними також були представники нашої компанії: Мойдодир ДЕН і його чарівні помічниці, які радували присутніх приємними подарунками.

В рамках виставки наша компанія спільно з ТОВ «Беккер України» провела лотерею і розіграла цінні призи, серед яких: професійні пилососи, інвентар для прибирання, набір професійної хімії.

Для визначення переможців був запрошений Голова Національної Ради Клінінгової Гільдії Тарас Дудар.

Компанія ДЕН рада спілкуванню з усіма учасниками та відвідувачами виставки. До нових зустрічей у наступному році!