Ми починаємо випуск нашої корпоративної газети

выпуск корпоративной газеты

На початку липня “ДЕН” спільно з керуючою компанією “UFM-Group” ініціювали випуск власної корпоративної газети — “Чистий бізнес”.

Таку назву корпоративне видання отримало з двох причин: були зроблені акценти на специфиці клінінгового напряму, а також на принципах відповідальності і відкритості ведення бізнесу.

Газета, як елемент корпоративної культури компаніїї, покликана створити працюючу модель комунікації між керівництвом і співробітниками, укріпити їх корпоративний дух, надати можливість працівникам компанії дізнатись більше один про одного.

Одним з головних завдань видавництва також є інформування про цілі компанії і шляхах їх досягнення.

Корпоративний ЗМІ буде виходити раз в два місяці. У ньому будуть як постійні рубрики, наприклад “Новини”, “Людські ресурси”, “Фото-звіт”, “Події” так і рубрики, які будуть публікуватись час від часу, наприклад: “Ініціатива”, “За вікном”, “Питання-відповідь”, “Інновації”.

Робота над корпоративною культурою компанії, застосування різноманітних PR-інструментів в організаціїї робочого процесу вже давно стало конкурентою первагою, яка дозволяє покращити якість роботи персоналу і сприяє займанню лідерських позицій в своєму сегменті ринку.