Наш музичний партнер

 

Клінінгова компанія «ДЕН» високо цінує довіру своїх клієнтів і партнерів. Серед наших клієнтів по всій Україні — заводи і фабрики, складські та логістичні комплекси, офісні та бізнес-центри, магазини, супермаркети і кінотеатри, фінансові установи та банки і багато інших видів об’єктів. Кожен клієнт для нас — особливий, і ми прагнемо не тільки надавати йому якісні послуги клінінгу, а й розвивати довгострокову, плідну співпрацю.
Ми хочемо розповісти про нашого нового партнера — радіостанцію «Європа Плюс Київ» (107,0 FM). Клінінгова компанія «ДЕН» підтримала прекрасну ініціативу радіокомпанії — відкриття нового ресторану в центрі Києва.
Тепер на вулиці Шота Руставелі, 12 розташувався унікальний заклад — Radio Bar. Це невеликий, але дуже затишний ресторанчик, який завжди готовий пригостити гостей смачними стравами, напоями та прекрасною музикою. Radio Bar часто відвідують імениті гості, і зірки естради, а відвідувачі закладу мають можливість почути музику в живому виконанні.


Особливістю закладу є те, що ресторан фактично є базою для першої в Україні публічної радіостанції. Тобто, часто мовлення Європа Плюс Київ буде відбуватися саме із стін Radio Bar. Слухаючи улюблену радіостанцію, ви в будь-який момент зможете приєднатися до ефірного процесу, відвідавши ресторан. До того ж, це прекрасна можливість побачити ведучих, чиї голоси давно знайомі, і послухати живе виконання популярних артистів.
Клінінгова компанія «ДЕН» також брала участь у підготовці до відкриття цього закладу: наші співробітники проводили післябудівельне і генеральне прибирання, щоб ресторан зміг зустріти своїх відвідувачів чистотою після проведеного ремонту. Гості Radio Bar змогли оцінити затишок і комфорт закладу на його відкритті — 18 липня 2013 року.
Ми пишаємося тим, що зробили свій внесок у створення такої прекрасної атмосфери в закладі.
На цьому наша співпраця з рестораном і радіостанцією не закінчується. Ми завжди готові надати професійні послуги клінінгу нашим новим партнерам, а їх новому ресторану бажаємо багато клієнтів, яскравих подій і процвітання!