Нова атестація співробітників «ДЕН»

Клінінгова компанія «ДЕН» постійно працює над тим, щоб якість наданих послуг була на рівні найвищих стандартів і повністю відповідала запитам клієнта. Ми контролюємо рівень якості виконуваних робіт на 3- х рівнях: на етапі навчання співробітників, під час виконання робіт (функціонує відділ контролю якості), а також на етапі здачі робіт представнику замовника.

Результатом роботи наших співробітників безумовно є портфоліо наших клієнтів, які стали нашими надійними партнерами.
Для того, щоб наші менеджери володіли найсучаснішими знаннями в області клінінгу, 15 листопада 2013 ми провели чергову планову атестацію. Більше 50 -ти менеджерів з різних регіонів України і Росії зібралися в головному офісі клінінгової компанії «ДЕН», щоб вкотре підтвердити свій високий рівень знань і професіоналізм.
Тестування проходило у формі усної співбесіди. Комісія з експертів задавала кожному співробітнику ряд розгорнутих питань, що стосуються теоретичних і практичних аспектів роботи на різних об’єктах: особливості та специфіка використання професійної прибиральної техніки, хімічних миючих засобів, організації процесу прибирання на об’єктах і т.д.
Нас дуже порадувало, що наші співробітники з великою відповідальністю підійшли до процесу підготовки до іспиту, завдяки чому показали дуже хороші результати. Атестація пройшла ефективно, багато співробітників підтвердили свій рівень професіоналізму, а деякі менеджери настільки добре розбираються у всіх нюансах клінінгу, що їхні знання по праву можна назвати бездоганними.
Ми дякуємо наших співробітників за високі результати атестації та бажаємо їм успіхів у їхній роботі.
Клінінгова компанія «ДЕН».