Острів Скарбів «ДЕН»

 

Літо — найкращий час для активного відпочинку на свіжому повітрі. Ще приємніше — влаштовувати активний відпочинок у колі веселої та дружньої компанії десь у лісі, біля води.

Саме тому керівництво компанії «ДЕН» вирішило зібрати своїх співробітників на березі Київського моря. Наш колектив дуже активний і спортивний, тому ми вирішили влаштувати для наших колег справжню пригоду.

Пірати на «Острові Скарбів»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У суботу, 8 червня, співробітників компанії привіз на «Острів скарбів» спеціалізований транспорт (хто був на заході, той розуміє, про що мова). Гостей на острові зустрічав цілий загін піратів та інших мешканців острова, які втягнули співробітників в захоплюючу авантюру — пошук скарбів. Для цього їм довелося пройти квест з різноманітних випробувань, після яких вони змогли зібрати карту і дістатися до скарбів. Спочатку, всі учасники розділилися на 4 команди, відповідно до кольору бандани, яку вони витягли з ковпака Чарівниці. А потім команди вирушили в море випробувань і пригод.

 

Створення прапора для корабля

 

Кожна команда відчайдушно боролася за головний приз: їм довелося познайомитися з місцевими мешканцями (Моряком, Чаклункою, Мудрецем, Однооким піратом, Чарівницею), які випробовували команди завданнями. Крім того, усім учасникам доводилося бігати заплутаними лісовими стежками, збираючи в процесі карту, щоб знаходити наступні пункти квесту. Наші учасники продемонстрували великий азарт, кмітливість, витримку і командний дух.

 

Команда «СРСР» дружно проходить випробування

Але ми не могли залишити ні одну з команд без нагороди, тому на острові заздалегідь  були заховані 4 скрині зі скарбами. Скарби були не прості — а солодкі та з певним сенсом: Бджола — символізує старанну роботу; Штанга — символ прикладених зусиль кожним співробітником компанії у своїй праці; Серце — відображає ставлення наших колег до роботи і клієнтів; Кубок — символ перемоги. Ми всі — одна команда, і розуміємо, що компанія працює успішно тільки тоді, коли її співробітники працюють старанно, цінують і поважають один одного і своїх клієнтів, а також прикладають зусилля заради досягнення загального результату!

Після завершення випробувань всі учасники гри залишилися задоволені. За короткі пару годин квесту, команди здружилися ще сильніше і навчилися долати перешкоди разом.

Після, всіх чекав смачний піратський обід: свіжа юшка, зварена в казані на багатті, соковитий шашлик і овочі на грилі. Підкріпившись і набравшись сил, співробітники компанії перейшли до розваг: дартс, бадмінтон, твістер, обливання з водних пістолетів, волейбол і плавання стали чудовим продовженням активного дня. Найяскравіші учасники квесту отримали жартівливі подарунки та дипломи з веселими номінаціями.

Приємним сюрпризом для остров’ян стала ще одна корисна розвага: викладачі латино-американських танців провели майстер-клас з новомодного в Європі танцю — Кізомба. Всі бажаючі з цікавістю навчалися гарним рухам і вже через півгодини тренувань впевнено танцювали разом з викладачами.

«Баракуди» святкують перемогу

Погода, яка вже кілька тижнів до цього лякала своєю непередбачуваністю, у цей день явно сприяла нашому выдпочинку: світило сонечко, але не мучила спека. А ввечері всією великою і дружньою компанією повернулися до Києва. Ми дуже раді, що змогли зібратися разом і так весело провести час у колі колег та друзів!

 

PS: Особлива подяка за допомогу в організації заходу висловлюється:

Наталії Барабаш — за смачний і ситний день на Острові.

Віктору Гармашу — за облаштування наметів і адміністрування заходу.

Андрію Бодненко, Сергію Лізунову, Володимиру Буряку, Валентину Бугайчук-Соколу, Олександру Лазарчуку, Роману Гаранько, Карпенко Олександру — за прибирання території, пошук «Острова Скарбів» і доставку інвентарю на місце проведення заходу.

Олександру Севериненку — за допомогу в організації заходу, музичний супровід і роль Найголовнішлго Пірата на острові.

Відділу маркетингу (Салогуб Ірині, Тюменцевій Анастасії, Григор’євій Надії, Тетяні Дашкеєвій) — за творчість, ентузіазм і відмінну роботу!

Тетяні Журбі — за незабутній образ, який вона блискуче втілила,

а також запрошеним модераторам: Івану Стратійчуку, Аллі Клюєвій та Олені Смішко, і фотографам: Аліні Яговкіній, Ганні Зензіній.