Підтверджене визнання

 

Популярне інтернет-видання iPress.ua провело грунтовний аналіз ринку клінінгових послуг в Україні і визначило лідерів галузі, позначивши також ключові тенденції і проблеми.

Ми пишаємося тим, що наша компанія «ДЕН» знаходиться в п’ятірці провідних клінінгових компаній України. І це — при високому рівні конкуренції, коли тільки в Києві працюють близько 250 клінінгових компаній різного рівня. Згідно з даними рейтингу iPress.ua, клінінгова компанія «ДЕН» за всіма критеріями є лідером ринку: як за кількістю задіяної професійної техніки, за кількістю зайнятого персоналу, так і за кількістю обслуговуваних об’єктів. Крім того, ми регулярно проводимо навчальні заходи для наших співробітників, надаючи якісні клінінгові послуги своїм клієнтам по всій території України. Подібними показниками в клінінговій галузі можуть похвалитися тільки кілька компаній України.

Крім цього, видання представило свій прогноз розвитку галузі, згідно з яким, ринок клінінгових послуг буде продовжувати активно розвиватися через зростання ринку комерційної нерухомості. На сьогодні, будуються нові торгові, бізнес-і розважальні центри, відкриваються нові підприємства, які вимагають професійного рівня прибирання. А тому на ринку клінінгу буде продовжувати рости конкуренція в боротьбі за нових клієнтів. Багато компаній сміливо демпінгують, щоб отримати клієнта, однак при цьому клієнт неминуче втратить в якості послуг. З іншого боку, висока конкуренція також сприяє розвитку галузі, стимулюючи компанії вводити інновації, удосконалювати технологічний процес, щоб постійно забезпечувати підвищення рівня наданих послуг. Наприклад, клінінгові компанії розширюють лінійку послуг, що надаються, щоб максимально задовольняти потреби клієнтів.

Клінінгова компанія «ДЕН» вже давно веде політику переходу від надання виключно клінінгових послуг до фасиліті менеджменту — комплексного підходу з управління нерухомістю, який включає в себе також обслуговування інженерних мереж будівель, забезпечення співробітників харчуванням, пошиття спецодягу, охоронні послуги та інші.

Метою клінінгової компанії «ДЕН» є надання нашим клієнтам настільки якісних послуг, що наш підхід до організації чистоти стає орієнтиром у клінінговій галузі.