Прямуючи до Фіналу

У неділю 16 березня команда ДЕН зустрілась  на футбольному полі з компанією WindRose. На кону стояло місце у фінал Чемпіонату Бізнес Ліги. Обидві команди підійшли до гри з усією відповідальністю, впродовж усієї гри на полі відчувалася напруга.

IMG_1398

У першій половині першого тайму гра йшла рівно, в жодної з команд не було відзначено сильних і пробивних ударів по воротах суперника. Проте в другій половині тайму, гравці WindRose відкрили рахунок 0 — 1 на свою користь.

У другому таймі активність команди ДЕН  значно підвищилася, збільшилася кількість прицільних ударів по воротах суперника. Внаслідок проведення декількох грамотних тактичних ходів, наші гравці спочатку зрівняли рахунок, а потім  збільшили його до кількості 3 голів. Прищепа Ростислав приніс нашій команді 2 очки,  пізніше, ще один м’яч забив у ворота суперника Герасименко Дмитро, значно збільшивши відрив в рахунку. Таким чином, команда ДЕН з рахунком 3 — 1 здобула перемогу і заробила можливість змагатися  за Кубок чемпіонів Бізнес Ліги.