Соціальна ініціатива ДЕН — «Потребуємо талантів»

Навесні 2011 року компанія «ДЕН» створила унікальну програму «Потребуємо талантів». Співробітники компанії, включаючи директорів, маркетологів, фінансистів, аналітиків, технічних працівників набрали талановиту молодь для проходження практики у клінінгової компанії «ДЕН».

Компанія вирішила розширити діяльність у сфері корпоративної відповідальності. У зв’язку з цим, керівництвом «ДЕН» було ініційовано новий напрямок – соціальна програма «Потребуємо таланти».

Метою програми є професійний розвиток молодих фахівців — студентів українських ВНЗ.

Вже зараз можна з упевненістю сказати про успішність даної соціальної ініціативи. Як виявилося, у Києві достатньо молодих людей, які хочуть отримати досвід роботи на успішних підприємствах. Така можливість допомагає студентам на практиці перевірити і закріпити свої теоретичні знання.

За свою роботу стажери отримують стипендію в розмірі 1000 гривень на місяць. А їхній графік роботи регулюється в залежності від академічного розкладу.

Учасниця програми «Потребуємо таланти», студентка Марія Майдукова: «Спасибі компанії «ДЕН» за можливість проявити себе, набратися відсутнього на сьогоднішній день, але дуже цінного досвіду. Ця програма дійсно варта уваги молоді і суспільства».

«ДЕН» прагне зробити соціальну відповідальність принципом своєї роботи. Компанія вважає важливим і необхідним брати участь у розвитку українського суспільства.

Довідка:

«Ден» – це багатопрофільна компанія, що динамічно розвивається, має більше ніж десятирічний досвід надання широкого спектра клінінгових послуг. Місія компанії – покращувати життя завдяки наданню якісних послуг клінінгу.

У своїй повсякденній діяльності клінінгова компанія «ДЕН» постійно реалізує ініціативи корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), серед яких важливе місце посідає реалізація програми «Зелений офіс», організація корпоративного волонтерства, забезпечення комфортних умов праці персоналу, професійного розвитку молодих фахівців, спортивних заходів для співробітників компанії.