Спартакіада «ДЕН»

2 червня співробітники компанії «ДЕН» мали можливість приємно і з користю провести час.

Корпоративний відпочинок відрізнявся різноманітністю спортивних змагань. Місцем проведення з відповідною спортивною інфраструктурою була обрана база відпочинку «Круглик», яка знаходиться на відстані 9 км від Києва.

З приїздом на базу відпочинку, не зважаючи на прогнози синоптиків, всіх своєю енергією підзарядило несподіване сонечко. Співробітники одразу ж розподілились на 4 різнокольорові команди.

Перші конкурси проводились у формі естафет. Колектив із захопленням приймав участь у змаганнях, активно вболівав за членів своїх команд, проявляючи тим самим справжній командний дух.

Естафети підняли настрій і послужили розминкою для наступних спортивних змагань. Окрім естафет під час корпоративного відпочинку були проведені матчі з футболу, турніри по бадмінтону і волейболу, конкурси по закиданню кілець, а також чемпіонат по пейнтболу.

Під час пейнтболу не обійшлося й без травм, але всі без вийнятку захопились цією цікавою грою. Спортивний азарт, безперечно, сильна річ.

Наскільки людям було добре і весело можна судити виходячи з фотографій та особистих вражень співробітників компанії. Офіс менеджер Вікторія Терентій поділилась враженнями: «Командний дух був присутній впродовж всього дня. Приємно було бачити, що всі були зарядженні позитивною енергією, яка ще більше об’єднала наш колектив».

«Мені дуже сподобались естафети з м’ячиками. Хочеться відмітити, що всі конкурси були розумно підібрані, виходячи з різноманітностей у фізичній підготовці кожного з нас», — відмічає менеджер відділу кадрів Жанна Іващенко.

Хотілось би, щоб схожі дні здоров’я проводилися частіше і захоплювали все більші і більші масштаби. Для компанії «ДЕН» це далеко не перший і точно не останній подібний захід.