Співробітники «ДЕН» на IForum

24 квітня 2013 співробітники відділу маркетингу компанії «ДЕН» мали можливість провести цілий день на спеціалізованому українському форумі інтернет-діячів IForum. Цей масштабний захід вже декілька років проводиться в Києві і збирає тисячі фахівців галузі в одному місці.

Керівництво клінінгової компанії «ДЕН» постійно сприяє розвитку своїх співробітників, схвалюючи і ініціюючи відвідування різних навчальних заходів. Програма розвитку персоналу в компанії «ДЕН» включає в себе «тім білдінг», відвідування різних конференцій, тренінгів, семінарів і практичних занять, які дозволяють нашим співробітникам піднімати свій кваліфікаційний рівень, працювати продуктивно і результативно, представляючи свою компанію на належному рівні.

Не секрет, що всі великі компанії світу притримуються позиції, що співробітники — це найголовніший ресурс компанії, бо саме співробітники допомагають компанії розвиватися, виробляти продукцію або реалізовувати послуги, які компанія продає. Тому вкладення матеріальних ресурсів у професійний розвиток свого персоналу має бути одним з пріорітетних завдань компанії. А з точки зору соціальної відповідальності компанії, така політика повинна очолювати цей список. Тому керівництво вважає, що розвиток персоналу — це двигун прогресу компанії та формування міцних лояльних відносин між керівництвом та її співробітниками.

Персонал відділу маркетингу компанії побував на форумі, який допоміг їм ознайомитися з новими видами інтернет-маркетингу, ефективною роботою в соціальних мережах, з тенденціями SEO. Крім цього співробітники отримали багато іншої корисної інформації, яка буде необхідна безпосередньо в роботі їх компанії.

Прослухавши різних доповідачів, познайомившись з цікавими кейсами, надихнувшись ідеями на IForum, наші співробітники відразу ж взялися адаптувати і застосувати отримані навички та знання. Плюсом програми розвитку є те, що будь-які отримані знання, компанія вважає за потрібне відразу ж закріпити на практиці, саме такий підхід допомагає нашим фахівцям розвиватися і вдосконалюватися. А коли компанія розвивається шляхом підвищення кваліфікації співробітників, то вона з упевненістю займає лідируючі позиції на ринку, а також, отримує багато нагород за успішну і високо професійну діяльність.

Крім того дуже важливо, що інструменти маркетингу, особливо в інтернеті, постійно еволюціонують, вимагають від фахівців розбиратися в усіх актуальних тенденціях, щоб повноцінно конкурувати з іншими компаніями на ринку. На подібних конференціях можна отримати найактуальнішу інформацію і навіть зазирнути в майбутнє, дізнавшись нові тенденції.

Клінінгова компанія «ДЕН» завжди відкрита для пропозицій співробітників і готова підтримати їх ініціативу в бажанні професійно розвиватися. Компанія та її керівництво безперечно буде продовжувати сприяти цьому розвитку. Тому ми не будемо зупинятися на досягнутому, і вже починаємо підготовку до наступних навчальних заходів.