Срібло взято !

 

Ось і закінчився літній турнір з міні — футболу « Soccer -Land ». Всі команди довго і наполегливо прокладали собі шлях у фінал, в який потрапили кращі з кращих.
За можливість отримати великий і малий кубок турніру , на полі розгорнулася неабияка боротьба: команди-фіналісти намагалися якомога краще продемонструвати свої можливості і футбольні навички.

IMG_9475
22 вересня пройшовши нелегкий шлях перемог, а іноді і поразок, у фінальній грі команда клінінгової компанії «DEN» зустрілася з гідним суперником — командою «Епіцентр К- ».

Обидві команди досить переконливо продемонстрували своє прагнення здобути перемогу. Після довгої і виснажливої ​​боротьби  з рахунком 7:3 перемогу здобула команда «Епіцентр К-2», вигравши тим самим кубок чемпіона. На пам’ять  команда «Епіцентр К-2» отримала брендовані пивні келихи від організатора турніру з корпоративного міні-футболу Soccer Land. Команда компанії «ДЕН» отримала 2 місце у Вищій лізі, Малий кубок та пам’ятні призи.


По закінченню турніру всі учасники команд були нагороджені медалями, а кращі гравці отримали пам’ятні сувеніри з рук організатора турнірів з міні-футболу в Києві Севериненка Олександра .
Сподіваємося, що наступні футбольні поєдинки будуть такими ж яскравими і захоплюючими .
До зустрічі у новому сезоні!