Творити диво- просто

 

У переддень Нового Року все більше і більше хочеться вірити у дива, ділитися добром і робити одне одного щасливішими. Саме тому клінінгова компанія «ДЕН» у ці казкові дні хоче долучитися до добрих благодійним справах.

Наші добрі партнери, міжнародна громадська організації «Назустріч мрії», організували незабутній новорічний подарунок для лауреатів однойменного фестивалю: це була яскрава і насичена подорож чарівним новорічним Києвом.

Учасники проекту

70 дітей з України, Білорусії та Придністров’я в період з 13 по 15 грудня приїхали до столиці України, де їх чекала насичена розважальна програма. За 3 дні дітки відвідали всі ключові пам’ятки Києва. В атмосферу свята і дива вони перенеслися разом з «Караваном Чудес» в Національному Цирку України. Також, дітки побували на борту самого легендарного корабля, пізнали його таємниці і легенди, завдяки виставці «Титанік». А нові ідеї подарували майстер-класи від Даші Малахової, Ольги Юнаковою, Дениса Любимова, Анни Клюшниченко та інших зірок. Завершенням передноворічної поїздки в Київ став ювілейний концерт Наталії Валевської під назвою «Мріїзбудуться».

Майстер-клас

Всі 3 дні учасники цієї подорожі жили в комфортабельних номерах готелю «Славутич». Компанія «ДЕН» за підтримки свого партнера, мережі ресторанів домашньої кухні «Харчевня», допомогла діткам провести ці дні смачно і ситно. Ми пишаємося тим, що змогли долучитися до такого світлого і доброго заходу, допомагаючи організувати харчування для дітлахів.

Клінінгова компанія «ДЕН» відповідально підходить до питань соціальної відповідальності бізнесу, системно надаючи підтримку благодійним організаціям, дитячим будинкам, фондам. Ми дуже раді , що наші партнери разом з нами долучаються до благодійних проектів, і віримо, що такі проекти є дієвим стимулом для молодого покоління розвиватися і підкорювати нові вершини.

Ваша клінінгова компанія «ДЕН».