Велике добро починається з маленького

 

Тема благодійності та соціальної відповідальності бізнесу стає все більш і більш популярною. Керівники компаній, жертвуючи фінансові та інші ресурси, не тільки роблять добру справу, а й формують імідж своєї компанії, як відповідальної, небайдужої, благодійною.

Клінінгова компанія «ДЕН» має власну систему КСВ (корпоративної соціальної відповідальності), беручи участь у різних соціальних проектах, допомагаючи різними способами тим, хто потребує нашої допомоги. Але, крім цього, ми вважаємо, що добро повинно виходити не тільки від керівників компанії або керівників окремих проектів, а повинно бути важливою частиною системи цінностей кожного співробітника. Ми вирішили допомогти проявити нашим співробітникам свою любов до філантропії, організувавши благодійний збір речей під девізом «Допомогти дітям — дуже просто!».

Для цього ми організували акцію допомоги дітлахам з дитячого будинку. Дуже складно було вибрати, якому притулку потрібніша наша допомога, але ми вирішили зупинитися на Спеціалізованому будинку маляти для дітей з особливими потребами в м. Новограді-Волинському Житомирської області. Це невеликий дитячий будинок, вихованці якого не просто позбавлені тепла та уваги батьків, їхнє життя ускладнено ще й важкими захворюваннями. Всього в будинку малютки проживають 29 дівчаток та 21 хлопчик віком від 0 до 5-ти років.

Допомога, зібрана нашими співробітниками

Щоб кожен співробітник міг особисто допомогти діткам, ми в нашому офісі повісили оголошення про збір найнеобхідніших для малюків речей: одягу, санітарно-гігієнічних засобів, книжок та іграшок. Збір тривав впродовж 1-го тижня, і яка ж була наша радість, коли до закінчення строку для збору всього необхідного для дітей, стояли 6 (шість) великих коробок, наповнених доверху.

До акції долучилися не тільки співробітники офісу компанії «ДЕН», але й менеджери об’єктів, та навіть родичі наших колег. Ми дуже пишаємося тим, що серед нас є стільки добрих і чуйних людей, готових підтримати нужденних, надати допомогу і зробити світ трохи добрішим.

Ми раді, що змогли започаткувати традицію в нашій компанії допомагати і ділитися добром. Тепер ми знаємо, що благодійність — це не тільки гучні слова, але і щире бажання допомогти, яке живе в серцях наших співробітників.

Сподіваємося, що наша підтримка виявилася потрібною дітям. Ми бажаємо їм одужання і щасливого майбутнього!

Клінінгова компанія «ДЕН».