Весна і літо — час для миття фасадів і вітрин!

 

Ось і настало літо! Вся природа ожила: крони дерев і кущів загусли зеленню і квітами, килими зеленої трави прикрасили парки та алеї. Міста перетворилися на казкові джунглі. Однак, у великих містах зовсім невелику частину складають паркові зони, при цьому 80-90% міста зайнято житловою і комерційною нерухомістю. До того ж споруди житлової та комерційної нерухомості: житлові будинки, офісні будівлі, торгові центри та магазини, мають великий відсоток скляних поверхонь.

Клінінгова компанія ДЕН якісно і в строки проводить мийку фасадів і вітрин в офісах, а також на великих об’єктах комерційної нерухомості. Враховуючи той факт, що в архітектурному ансамблі міста використання скляних фасадів стало дуже популярним, зростає потреба у професійному митті фасадів висотних будівель.

Традиційно, мийка вітрин та фасадів проводиться навесні і влітку, тому що зараз, коли сонце стало світити ще яскравіше, залишки бруду, пилу і потьоки стали більш помітними. Власники та орендарі комерційної нерухомості зацікавлені в тому, щоб фасади та вікна будинків також оновилися і прикрасили місто своїм зовнішнім виглядом.

Весняно-літній період — найкращий час для миття фасадів, вітрин та вікон будинків від усіх забруднень. Якщо вам необхідно помити всього лише кілька вікон на першому поверсі, можна спробувати зробити це своїми силами. Але якщо ваше будівля — це, наприклад, великий офісний центр зі скла і бетону, то відмити його силами прибиральників буде куди складніше. У цьому випадку, без допомоги професіоналів явно не обійтися.

Мийка фасадів у всьому світі проводиться спеціально навченим персоналом, з використанням спеціальних технічних пристроїв і хімічних засобів. У нашій компанії працює висотний відділ, який виконує роботи в будь-якому місті України. Співробітники висотного відділу компанії ДЕН — професіонали, мають значний досвід виконання клінінгових робіт на різній висоті.

Регулярна мийка зовнішніх поверхонь вашого будинку допоможе не просто систематично підтримувати його чистий зовнішній вигляд, але і продовжить час служби матеріалів, з яких вони виготовлені, тим самим відтермінувавши ремонтні роботи. Виконання миття фасадів також дозволить своєчасно знайти джерела і відмити сольові потьоки, якщо такі є на фасаді будівлі.

А візуальний результат, звичайно ж, порадує вас, адже будівля буквально отримає друге життя, освіжиться, стане яскравішим і, буквально, буде виблискувати на сонці. До того ж, після професійного прибирання бруд менше прилипає до поверхні, він буквально зісковзує з неї, залишаючи зовнішній вигляд будівлі все таким же бездоганним.

Клінінгова компанія «ДЕН» надає послуги з миття фасадів, вікон і вітрин. У нашому арсеналі все необхідне обладнання та техніка для виконання висотних робіт, завдяки чому наші фахівці можуть проводити миття вікон на будь-якій висоті, не втрачаючи в якості.

Звертайтеся до нашої клінінгової компанії, щоб повернути вашій будівлі чистоту і зробити предметом захоплення його зовнішній вигляд.