Вітаємо команду «ДЕН» з черговою перемогою на футбольному полі!

16 листопада команда клінінгової компанії «ДЕН» провела свою третю гру в рамках турніру з міні футболу у залі. Суперником наших спортсменів стала команда «LeBoutique».

мини-фуьбол-300x199

Гра почалася для «ДЕН» невдало — бомбардир суперника Андрій Єрмоленко на п’ятій хвилині «розписався» у наших воротах . Та вже через три хвилини Максим Войцехівський вирівняв рахунок. У результаті, перший тайм закінчився нічиєю.

Друга половина гри була для «ДЕН» більш успішною. На п’ятнадцятій хвилині відзначився голом Дмитро Герасименко, на вісімнадцятій — Максим Мовчан. Ростислав Прищепа забив гол на 24-тій хвилині і закріпив успіх ще одним м’ячем рівно через хвилину. У підсумку, загальний рахунок — 5:1 на користь «ДЕН».

Зараз «ДЕН» займає друге місце в рейтингу своєї групи з двома перемогами і однієї «нічиєю». Але розслаблятися рано — в наступну суботу на футболістів очікує чергова гра.

Бажаємо нашим спортсменам подальших перемог!