Я буду жити!

 

Клінінгова компанія «ДЕН» продовжує активно приймати участь у благодійних проектах. Ми співпрацюємо з різними фондами та організаціями і надаємо посильну допомогу у вирішенні гострих соціальних проблем українського суспільства.
Одним з проектів, який ми підтримали в жовтні, був соціальний проект «Я буду жити!». Вже другий рік благодійна ініціатива, організаторами якої є Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями спільно з гуртом Dруга Ріка, спрямована на боротьбу з жахливою хворобою — лімфомою .

Валерій Харчишин

Проект орієнтований на пропаганду ранньої діагностики захворювання, адже це — запорука одужання пацієнта. Завдяки партнерам та спонсорам, Асоціація надає фінансову підтримку для купівлі медикаментів, обладнання та всього необхідного в медичні установи, які спеціалізуються на лікуванні цього захворювання.

співачка Alyosha

Так у 2012 році був організований великий благодійний рок-н-рольний марафон, який підтримали Друга Ріка, Океан Ельзи, С.К.А.Й., Бумбокс, Крихітка, O.Torvald, Bahroma, Шиман, EPOLETS.
У результаті продажу квитків і пожертвувань людей було зібрано 275 794 грн. На всі кошти були закуплені препарати, які були спрямовані на допомогу хворим, які гостро потребують в ліках.
17 жовтня 2013 в Оушен Плазі відбувся благодійний концерт «Я буду жити!», Який зібрав усіх небайдужих до проблеми, серед яких були зірки естради, представники різних компаній, медичних установ, волонтери і просто відвідувачі ТЦ.

Подяка від організаторів

Всіх присутніх порадували виступи гуртів Друга Ріка, Bahroma, Persona Grata, Час і Скло, співачок Alyosha та Еріки.
Приємно було , що організатори проекту віддячили всіх , хто підтримував і приймав участь у проекті « Я буду жити! ». Генеральному директору клінінгової компанії « ДЕН » вручили офіційну подяку . Чим ми дуже пишаємося , і що нас надихає продовжувати нашу благодійну діяльність.