Прибирання бізнес центрів після будівництва

Ви завершуєте будівництво нового бізнес центру чи плануєте ремонт у вже діючому? Тоді Вам заздалегідь потрібно подбати про те, щоб привести його в порядок після закінчення ремонтних робіт. Адже після будівництва у приміщенні залишається багато сміття, сліди будівельних матеріалів, пил, сторонні запахи. А бізнес центр – це величезне офісне приміщення, в якому цілий день перебуватиме багато співробітників, гостей та клієнтів. Крім того, фасад офісного центру повинен сяяти чистотою, викликати своїм виглядом довіру і символізувати стабільність.

Якщо вам необхідно провести ретельне прибирання після закінчення будівництва та ремонту, ці обов’язки краще доручити професіоналам – спеціалізованій клінінговій компанії. Співробітники такої фірми визначать весь спектр необхідних робіт, підберуть ті способи для прибирання поверхонь та оздоблювальних матеріалів, які не пошкодять їх, та навіть подовжать термін їх експлуатації. Фахівці будуть використовувати в роботі тільки професійну техніку, інвентар, хімічні та миючі засоби. При наявності складних забруднень, саме фахівці з клінінгової компанії зможуть професійно ліквідувати забруднення без шкоди для поверхні. Своїми ж силами можна пошкодити поверхню, залишивши сліди невмілого використання хімічних засобів.

Не всі клінінгові компанії можуть взятися за таку об’ємну роботу, як післябудівне прибирання в бізне центрі, тому що прибирання великого бізнес центру вимагає особливої підготовки зі сторони клінерів, а також наявності цілого набору професійної техніки.

В процесі післябудівельного прибирання бізнес центрів проводяться наступні роботи:

  • Вивезення будівельного сміття;
  • Миття вікон, дверей та інших скляних поверхонь;
  • Миття фасаду будівлі;
  • Мийка, шліфування та полірування твердих підлогових покриттів;
  • Чистка килимових покриттів;
  • Підготовка санвузлів до експлуатації;
  • Усунення запахів від будівельних та оздоблювальних матеріалів;
  • Миття усіх поверхонь та ін.

Клінінгова компанія «ДЕН» надає усі вище згадані послуги на найвищому рівні. Наші фахівці надають послуги післябудівельного прибирання бізнес центрів по всій території України. Ми оперативно і якісно підготуємо Ваш бізнес центр до експлуатації після будівництва та ремонту, щоб він був не лише чистим, але і затишним. Саме це допоможе зацікавити потенційних клієнтів і партнерів. Якщо Ви тільки завершуєте будівництво або ремонт бізнес центру, звертайтеся в нашу компанію і ми станемо вашим надійним партнером, підготувавши вашу будівлю до повноцінного функціонування.