Прибирання після будівництва складу та логістичного центру

Складські приміщення і логістичні центри – це величезні приміщення для зберігання і сортування великих обсягів товарів і продукції. Одразу після завершення будівництва таких приміщень і перед тим, як здати приміщення в експлуатацію, їх необхідно підготувати до роботи – прибрати будівельне сміття, вимити і продезинфікувати. Прибирання після будівництва є найголовнішою справою перед запуском об’єкта, допоможе підготувати нове приміщення до процесу зберігання та поставок товарів.

Яким чином організувати прибирання складу після будівництва?

Подібну послугу можуть надавати навіть самі будівельники. Але найчастіше їх «прибирання» обмежується вивезенням сміття, проте для повноцінного початку роботи складу цього не достатньо, адже по завершенню будівництва завжди залишається пил, плями і запахи, які необхідно усунути перед початком функціонування приміщення.

Прибирання складу після будівництва – це масштабний і комплексний захід, реалізувати який під силу професійній клінінговій компанії. При цьому, враховуючи різні площі приміщень, можна сказати, що не кожна клінінгова компанія зможе впоратися з такою роботою. Необхідна велика бригада, аби прибирати сотні і тисячі квадратних метрів із використанням спеціального обладнання, яке призначене для роботи на великих площах і може впоратися із забрудненнями, видалити залишки будівельних матеріалів, відполірувати або відшліфувати поверхні. Також може виникнути потреба у висотних і альпіністських роботах, для яких потрібно задіювати спеціальне обладнання та інвентар, фахівців-клінерів із ліцензією на виконання робіт із промислового альпінізму. Оцінити ж складність і спектр робіт на об’єкті зможуть тільки фахівці компанії, яка вже має аналогічний досвід.

Клінінгова компанія «ДЕН» надає послугу професійного післябудівельного або післяремонтного прибирання. Ми якісно підготуємо ваш склад або логістичний центр до експлуатації.

Ми надамо Вам наступні послуги:

  • вивеземо сміття, що залишилось після будівництва;
  • видалимо залишки і сліди будівельних матеріалів на різних поверхнях;
  • відчистити і відполіруємо поверхні;
  • вимиємо приміщення всередині і зовні;
  • усунемо неприємні запахи від будівельних та оздоблювальних матеріалів.

Ваше приміщення буде готове до роботи в найкоротші можливі строки. Для цього ми маємо все необхідне: кваліфікований персонал, професійне обладнання, інвентар, хімічні та миючі засоби і найголовніше – досвід роботи на різних складських та логістичних об’єктах по всій Україні. Саме досвід дозволяє нам працювати ефективно, надаючи своїм клієнтам оптимальний набір послуг післябудівельного прибирання найвищої якості.

Якщо ви закінчуєте будівництво або ремонт логістичного центру або складу, звертайтесь до нас заздалегідь, наші фахівці проведуть оцінку масштабів робіт, проконсультують вас з усіх виникаючих питань і організують якісне прибирання, підготувавши приміщення до роботи.