Прибирання після будівництва в державних, фінансових або медичних установах

Завершення тривалого будівництва або ремонту — довгоочікуваний момент, але не варто нехтувати важливим етапом післябудівельного прибирання. В масштабах невеликої квартири воно не здається таким глобальним, але якщо мова йде про великі приміщення, варто замислитись про замовлення послуг професійного післябудівельного прибирання. Особливо, якщо мова йде про державні, фінансові або медичні установи. У більшості випадків, це приміщення з великою площею, великою кількістю кімнат і проходів, і, відповідно, будівельного сміття.

Якісне прибирання після ремонту або завершення будівництва дозволить Вам правильно підготувати до експлуатації свіжі після ремонту приміщення, а також очистити оздоблювальні матеріали та елементи декору. Часто будівельні компанії пропонують виконати прибирання власними силами. В такому випадку, вони вивозять будівельне сміття, роблять сухе і вологе прибирання, миють вікна. Приміщення здається підготовленим до експлуатації. Але «у спадок» після ремонту залишаються запах будівельних матеріалів, липкі поверхні з розводами, які швидко покриваються пилом; на новенький ремонт продовжує осідати будівельний пил. Все це може здаватись дрібницями, проте лише прибирання за допомогою професійної клінінгової компанії принесе Вам по-справжньому блискучий результат: чисті поверхні та вікна, відсутність плям та специфічних запахів.

Прибирання після будівництва в державних, фінансових або медичних установах сьогодні все частіше віддається на аутсорсинг клінінговим компаніям з багаторічним досвідом роботи на ринку України, а також з позитивними рекомендаціями від клієнтів.

Завдяки використанню спеціальної техніки, інвентарю і високій кваліфікації персоналу, прибирання після будівництва усуває всі залишки будівельних матеріалів, навіть із важкодоступних місць. Поверхні (підлогові покриття, стіни та ін.) готуються до експлуатації, лінолеум або паркет можуть покриватися захисним шаром, що істотно збільшує термін їх служби. Таким чином, приміщення довше залишатиметься чистим і доглянутим.

Особливими є вимоги до післябудівельного прибирання в медичних установах (поліклініках, лікарнях, приватних та державних медичних центрах). Адже тут перебуватимуть пацієнти, на здоров’я яких впливає рівень чистоти в приміщенні.

В клінінговій компанії «ДЕН» функціонує власний відділ з контролю якості, який проводить постійний моніторинг якості прибирання на об’єктах наших клієнтів. Завдяки високій кваліфікації нашого сервісного персоналу та постійному контролю якості, наші клієнти працюють з нами довгі роки.

Тому, якщо вам необхідне якісне після будівне прибирання, радимо звертатися до професіоналів! Клінінгова компанія «ДЕН» має багаторічний досвід роботи в сфері післябудівельного прибирання у приміщеннях різної площі та призначення. Звертайтесь до нас, і ми підготуємо вашу установу до роботи!