Прибирання заводів, фабрик, комбінатів, цехів після будівництва

Будівництво великого промислового об’єкту (заводу, фабрики, цеху і т.д.) – це тривалий процес. Завершальним етапом будь-якого будівництва або ремонту завжди є прибирання. Дуже важливо, щоб у приміщенні, в якому незабаром буде вироблятися продукція, було дійсно чисто. Враховуючи той факт, що деякі види виробництва взагалі вимагають повної стерильності приміщень, до процесу прибирання після будівництва необхідно підходити з особливою відповідальністю.

Оптимальним рішенням в цьому питанні з точки зору співвідношення «ціна-якість» буде звернення до професіоналів – в клінінгову компанію «ДЕН», замість залучення до цього будівельників або інших працівників. Адже для прибирання великих об’єктів знадобиться особлива підготовка: необхідна достатня кількість прибиральної техніки, яка впорається з великими площами і слідами від будівельних матеріалів, пилом і різними забрудненнями. Часто доводиться виконувати і висотні роботи, а для цього потрібно спеціальне висотне і альпіністське обладнання, професійні альпіністи-клінери. Крім того, тільки фахівці зможуть правильно підібрати перелік хімічних і миючих засобів, які можна використовувати для прибирання того чи іншого промислового приміщення.

Тому, для того, щоб організувати прибирання після будівництва краще проконсультуйтеся і замовте цю послугу у професіоналів.

Клінінгова компанія «ДЕН» надає широкий спектр послуг з прибирання промислових приміщень, заводів, фабрик, комбінатів, цехів після будівництва. Ми організовуємо прибирання якісно і професійно:

  • Вивозимо будівельне сміття;
  • Відмиваємо сліди будівельних матеріалів;
  • Миємо стіни, фасади, вікна, двері;
  • Очищуємо обладнання;
  • Шліфуємо і поліруємо підлогові покриття;
  • Усуваємо післябудівельні запахи та ін.

Клінінгова компанія «ДЕН» використовує індивідуальний підхід до прибирання кожного промислового об’єкта. Спектр послуг для післябудівного прибирання ми підбираємо персонально для кожного клієнта, проаналізувавши специфіку майбутнього виробництва в цьому приміщенні, особливості експлуатації техніки та обладнання, які вже там перебувають або будуть знаходитися, матеріалів, які використані при ремонтних та оздоблювальних роботах.

Тому, якщо Ви закінчуєте ремонт або будівництво промислового об’єкта, подбайте про те, щоб після нього було зроблене якісне прибирання. Клінінгова компанія «ДЕН» готова стати вашим надійним партнером і взяти цю функцію на себе, надавши вам послуги високого рівня якості за оптимальну ціну.