Професійне прибирання офісів і приміщень

IMG_4494Сучасний офіс — це фірмовий стиль, затишний інтер’єр і один з головних центрів ділової активності, де багато людей проводять суттєву частину свого життя. Для більшості директорів і керуючих компаніями не є секретом, що нематеріальна мотивація ефективної роботи персоналу дуже важлива. І виявляється вона в першу чергу шляхом створення правильної робочої атмосфери. Професійне прибирання офісів забезпечує комфорт і чистоту в приміщеннях, створюючи тим самим оптимальну робочу атмосферу. Професійний клінінг, тобто якісне прибирання офісних приміщень, безпосередньо відбивається на працездатності співробітників і ефективності праці в будь-якій компанії, що сприяє підвищенню прибутку.

Специфіка прибирання офісів

У кожному випадку професійне прибирання офісів має свої специфічні особливості. Нерідко компанії або організації мають великі площі, укомплектовані різними меблями та оргтехнікою, значною кількістю скляних перегородок між відділами. У деяких адміністративних і офісних приміщеннях відбувається інтенсивний рух співробітників і відвідувачів, які приносять з вулиці бруд і сміття. В кожному офісі є дивани, м’які крісла, ковролін … всі ці поверхні накопичують пил, тому приміщення потребує ретельного прибирання. Крім того, при прибиранні санвузлів зазвичай проводиться дезінфекція.

Очевидно, завдань для професійного прибирання офісу існує достатньо багато. Ось чому слід звернутися до фахівців клінінгової компанії «ДЕН».

Наша компанія здатна забезпечити прибирання всіх приміщень офісу згідно з переліком необхідних послуг, який узгоджується з клієнтом. Кожен замовник вибирає саме ті види робіт з прибирання, які вважає за потрібне. Перед укладенням договору обов’язково проводиться огляд і комплексний аналіз поверхонь в приміщеннях, а також враховуються процеси життєдіяльності офісу, які важливі при організації прибирання. У підсумку, виділяються найбільш важливі зони офісу для виконання професійного клінінгу.

В нашій компанії працюють виключно кваліфіковані фахівці, які мають знання та необхідний практичний досвід у виконанні клінінгових послуг. Крім стандартного набору робіт — щоденного або генерального прибирання, наші працівники проводять хімчистку оббивки м’яких меблів і ковроліну від плям, чистять і наносять захисні засоби на підлогове покриття з будь-яких матеріалів, забезпечують винесення сміття та інші послуги. Висока якість виконуваних нами робіт підтверджують безліч позитивних відгуків та рекомендацій наших шановних клієнтів.

Прибирання офісів від компанії «ДЕН»

Навіть сьогодні багато директорів компаній, діючи по-старому, наймають прибиральниць в штат, щоб забезпечувати щоденне прибирання своїх приміщень. Однак ця практика прибирання офісів — не тільки пережиток минулого, а й економічно недоцільна. Адже необхідно придбати обладнання для клінінгу, включити витрати на його ремонт, також періодично оновлювати інвентар, постійно закуповувати миючі та дезінфікуючі засоби. При цьому потрібно платити заробітну плату і податки за утримання штатного працівника. Крім того, роботу прибиральниці необхідно контролювати, а це теж займає певний час і сили на налагодження належного рівня чистоти.

Усіх цих проблем можна уникнути, звернувшись до клінінгової компанії «ДЕН», яка забезпечить щоденне прибирання офісу, гарантуючи найвищу якість. А проведення професійного генерального прибирання в офісі дозволить довше зберегти привабливий вигляд підлогових покриттів, меблів, елементів інтер’єру, обробки і продовжить їх термін експлуатації.

У своїй роботі ми керуємося індивідуальним підходом до кожного замовника і розробляємо комплекс послуг, враховуючи розміри приміщення, види матеріалів, які використані в оздоблені, інтенсивність трафіку відвідувачів та інші складові бізнес-процесів. Наша компанія має необхідні сучасні ресурси, включаючи новітнє обладнання, інноваційні технології та безпечні миючі засоби.

Ми піклуємося також і про підвищення кваліфікації працівників компанії «ДЕН» — постійно проводимо їх навчання та атестацію. У комплексі з новітньою професійною технікою і засобами клінінгу — якість виконуваних робіт з прибирання відповідає високим європейським стандартам.

Компанія «ДЕН» — надійний партнер з прибирання офісу, прилеглих територій та професійного клінінгу. Подзвоніть нам по телефону або зробіть заявку на сайт, і наші фахівці неодмінно запропонують зручний час для зустрічі і детально проконсультують по послугах прибирання в офісі.