Промисловий альпінізм

Сучасні міські забудови являють собою в основному багатоповерхові будівлі. Тому чимало видів робіт, включаючи послуги по прибиранню та професійний клінінг, здійснюються в усіх великих містах України з використанням промислового альпінізму. Давайте розберемося, що насамперед ховається за поняттям промислий альпінізм в сучасному світі, і які саме послуги надають альпіністи промисловим підприємствам.

Сьогодні промислові альпіністи-висотники використовують методи та спорядження, які запозичені із спортивного скелелазіння та гірського альпінізму. Однак на відмінність від спорту всі висотні роботи на промислових, житлових або нежитлових об’єктах, обов’язково виконуються, використовуючи два канати, один з яких є основний, другий – страхувальним.

Промисловий альпінізм допомагає вирішувати задачі з очищення фасадів будівель, монтажу зовнішньої реклами і інших фасадних конструкцій, ремонту, фарбування, оштукатурювання, утеплення та інших робіт. Також нерозривно пов’язані роботи, що виконуються способом промислового альпінізму, з миттям вікон на верхніх поверхах будинків, прибиранням снігу і бурульок з покрівель у зимові місяці.

Більшість клінінгових робіт на висоті можна виконувати тільки силами верхолазів. А в інших випадках їх залучення дозволяє отримати суттєву економію на дорогому обладнанні для висотного клінінгу. Промисловий альпінізм – неосяжна сфера послуг, в якій всі види робіт індивідуальні і небезпечні для життя. А тому виконувати будь-які роботи по прибиранню чи ремонту на висоті повинні лише професіонали.

Ціни на послуги промислового альпінізму

Навіть якщо вдасться знайти у мережі Інтернету будь-які прайси на послуги промислового альпінізму, в 99 % випадках ви зустрінете лише базові розцінки з позначкою «від». Часто невеликі компанії вказують маркетингові ціни або за одиницю виміру площі: наприклад, від 5-8 грн. за квадратний метр послуги миття вікон, або ціну за конкретну роботу: наприклад, від 1000 грн. за проведення дослідження стану труби висотою 50 метрів. Але, як правило, це далеко не кінцеві ціни. Остаточну вартість може підрахувати тільки фахівець після огляду об’єкту. Тому не варто дивуватися, коли від компаній, які не виїжджають на місце проведення робіт перед складанням кошторису, замість низької вартості, ява зазначена на сайті, в підсумку до сплати буде надана непомірна сума.

Що стосується ціни за відповідні послуги від компанії «ДЕН», то у нас встановлена найоптимальніша вартість за всіма видами робіт, яка дозволяє гідно оплачувати працю професіоналів і підтримувати необхідний рівень безпечності спорядження, але при цьому не перевищувати середньо ринкові розцінки.

Переваги промислового альпінізму від компанії «ДЕН»

Кожний висотний об’єкт має свою індивідуальність, і послуги з клінінгу, ремонту та діагностики також різні. Щоб не заплутати з самого початку наших клієнтів у питанні вартості, кінцева ціна за послуги промислового альпінізму визначається тільки після виїзду спеціаліста на об’єкт. Наші менеджери абсолютно безкоштовно проконсультують Вас з усіх питань.

Наша клінінгова компанія пропонує не тільки розумний підхід до формування вартості, але й комплексне обслуговування висотних об’єктів. Переваги послуг в Києві, в Харкові та інших великих містах України від компанії «ДЕН»:
• відсутність потреби в будівельно-промислових лісах і достатньо дорогих підйомних механізмах
• дуже стислі терміни виконання всіх висотних робіт
• можливість ведення висотних робіт в місцях важкодоступних, де використовувати технічне обладнання неможливо
• мобільність послуги – немає потреби у припиненні виробничих процесів при виконанні робіт
• висока швидкість організації висотних робіт
• оптимальна вартість оздоблювальних, монтажних і ремонтних робіт.

Клінінгова компанія «ДЕН» на протязі 15 років надає послуги з промислового альпінізму, маючи всі потрібні дозвільні документи і ліцензії, а також – бездоганне реноме у своїх постійних замовників.

Ми пропонуємо комплексні послуги в галузі промислового альпінізму в Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, в Києві та інших великих містах України, виконуючи висотні роботи різного рівня складності. У нас в штаті працюють тільки досвідчені висотники, що мають фахову підготовку для виконання робіт на об’єктах підвищеної складності.

Якщо є необхідність, ми можемо забезпечити здійснення робіт з вибіркового чи комплексного ремонту фасадів, гідроізоляції міжпанельних швів, очищенню фасадів, миття вікон і необхідних діагностичних маніпуляцій. Комплексний метод промислового альпінізму в Запоріжжі, Дніпропетровську, Києві, Харкові та інших містах успішно застосовується для всіх зазначених робіт в житлових будинках панельного типу, будівлях комерційного та виробничого призначення.

Фахівці компанії «ДЕН» пропонують оптимальні ціни за виконані послуги промислового альпінізму і найкращі рішення для проведення робіт на висоті. Професійний промисловий альпінізм — це гарантія якості та безпеки при виконанні робіт. Зателефонуйте нам і замовте безкоштовний виїзд спеціаліста на Ваш об’єкт прямо сьогодні!