Санітарні роботи: дезінфекція, дезінсекція та дератизація для логістичних і транспортних компаній

Комплекс санітарно-епідеміологічних робіт у приміщенні здатний вирішити цілий ряд проблем, пов’язаних з появою шкідників. Логістичні та транспортні компанії також зустрічаються з цією проблемою. Складські приміщення, в яких зберігається різна продукція; приміщення вокзалів і станцій; транспортні склади можуть бути осередком проживання гризунів, комах, плісняви, грибка та інших шкідників.

Але ці проблеми легко вирішуть професіонали з клінінгових компаній, вони впораються з усіма видами шкідників. У той же час, намагатися впоратися з навалою комах, грибка або гризунів самостійно — ризиковано. Адже для цього необхідно використовувати спеціальні професійні хімічні засоби. Робота з такими речовинами вимагає відповідної кваліфікації (знань, навичок і досвіду). А з огляду на небезпеку отруйних хімічних засобів для людини і всього, що знаходиться в таких приміщеннях, користуватися ними потрібно грамотно.

Клінінгова компанія «ДЕН» надає послуги санітарних робіт: дезінфекції, дезінсекції, дератизації для логістичних і транспортних підприємств. Наші фахівці комплексно і професійно підходять до вирішення таких завдань:

  1. У першу чергу, на об’єкт приїжджає кваліфікований менеджер, який проводить огляд приміщень, визначає осередки шкідників, аналізує особливості приміщення та інше.
  2. Формується бригада, яка надаватиме послуги (залежно від розмірів приміщення та інтенсивності майбутніх робіт).
  3. Підбираються засоби боротьби зі шкідниками (хімічні засоби, спеціальне обладнання).
  4. Виконується комплекс робіт (проводяться відповідні процедури й усуваються їх наслідки).
  5. Проводиться контроль якості послуги (не тільки з боку клієнта, а й фахівцями нашої компанії).

Цей системний поетапний підхід дозволяє якісно та ефективно впоратися з такими неприємними проблемами, як, приміром, таргани, міль, миші, щури, грибок та інше. Звертайтеся до фахівців клінінгової компанії «ДЕН» і ви швидко позбудетеся від цих проблем.

Ми гарантуємо вам виконання дезінфекції, дезінсекції, дератизації на найвищому рівні!