Санітарні роботи на промислових підприємствах

Промислові підприємства – це комплекс великих виробничих приміщень, складських будівель, приміщень для співробітників. Тому не дивно, що на таких підприємствах можуть з’явитися неочікувані гості: комахи, гризуни, цвіль і ін. Особливо ця проблема актуальна для підприємств, на яких виготовляються продукти харчування.

Такі, на перший погляд, дрібні проблеми, можуть виявитися величезною небезпекою для виготовленої продукції і для бізнесу в цілому. Але якщо все ж таки цих проблем не вдалося уникнути, усунути їх допоможе професійна компанія, яка спеціалізується на таких послугах:

  • дезінфекція (видалення мікробів і бактерій, мікро забруднень);
  • дезінсекція (видалення будь-яких небажаних комах,);
  • дератизація (знищення гризунів).

Займатися усуненням «небажаних сусідів» на виробництві самостійно — небезпечно. Хоча зараз легко можна придбати різні засоби (отрути) для боротьби з тарганами, міллю, хробаками, мишами і щурами, вони небезпечні не тільки для шкідників, а й для людей, що працюють на підприємстві, а також для продукції та сировини самого виробництва. Тому краще замовити ці послуги у професіоналів.

Клінінгові компанії, які спеціалізуються на наданні таких послуг, підходять до вирішення проблем комплексно та професійно. Фахівці клінінгової компанії «ДЕН» зможуть грамотно організувати усунення комах, гризунів і цвілі в приміщеннях промислових підприємств.

Залежно від специфіки виробництва, необхідно підбирати спеціальні засоби для усунення цих проблем. До того ж, тільки професіонали зможуть організувати санітарні роботи безпечно: для проведення робіт з дезінфекції, дезінсекції та дератизації необхідно виділити час, коли в приміщенні не буде людей. Проте, існують виробництва, процес роботи яких зупиняти не можна. Тому для проведення робіт з дезінфекції необхідний виключно професійний підхід.

Клінінгова компанія «ДЕН», працюючи на ринку професійного прибирання з 2000 року, надає широкий спектр послуг для промислових підприємств по всій території України. Серед них: санітарні роботи, дезінфекція, дезінсекція та дератизація. Наші фахівці вже «врятували» не одне промислове підприємство від небажаного сусідства. Звертайтеся в нашу компанію, і ми допоможемо швидко та якісно вирішити проблеми з бактеріями, комахами та гризунами!