Висотні роботи

Професійні висотні роботи виконуються на висоті, яка перевищує 5 м від землі чи перекриття, над яким здійснюють необхідний комплекс послуг. Зазвичай трудовий процес на висоті виконується методом промислового альпінізму, підйом та спуск при цьому здійснюється за допомогою спеціального спорядження.

Висотні роботи класифікуються, як категорія праці з підвищеною небезпекою, тому до них допускаються лише навчені та треновані фахівці, які пройшли відповідну атестацію.

Крім того, кожна організація, пропонуючи виконання висотних робіт (промисловий альпінізм), повинна мати пакет дозвільних документів на їх проведення.

Висотні роботи з клінінгу та ремонту

Залучення до виконання робіт на висоті промислових альпіністів і спеціалізованих клінінгових компаній набирає все більшої популярності. Якщо роботи з клінінгу виконуються одною з таких компаній, то замовнику не потрібно турбуватися про придбання дорогих автовишок, підйомників або спеціального монтажу будівельних лісів. Всі турботи по забезпеченню виконання висотних робіт та безпеки праці бере на себе професійна клінінг-компанія.

До робіт, що виконуються на висоті, відносять:
• обробку фасадів та металевих конструкцій за допомогою піскоструминних апаратів;
• миття вікон та вітрин із зовнішньої сторони будівель;
• чищення фасадів та видалення забруднень будь-якого походження;
• очищення дахів та фасадів будівель від снігової маси та бурульок;
• виконання монтажних та демонтажних робіт різноманітних конструкцій зовнішньої реклами і її обслуговування;
• монтування зовнішньої електропроводки, установка камер відеоспостереження, різних приладів освітлення, неонових вивісок і антен;
• ремонтні роботи по заміні пошкоджених елементів водостічних труб;
• обробку конструкцій з металу антикорозійними засобами та їх фарбування;
• гідроізоляцію та незначний ремонт покрівель;
• роботи з гідроізоляції міжпанельних швів, закладення тріщин та стиків;
• ремонтування фасадів будівель, включаючи складні та важкодоступні місця, їх фарбування;
• видалення дерев, їх обрізку та кронування

Компанія «ДЕН» надає найповніший спектр послуг з висотних робіт – ремонту та клінінгу для різних приміщень, будівель та підприємств. До переваг роботи саме наших висотників можна віднести декілька важливих факторів.

По-перше, промислові альпіністи можуть працювати на будь-якій висоті без обмежень. По-друге, вони без особливих проблем дістаються до важкодоступних та незручних місць і успішно виконують чищення складних елементів і деталей архітектурного оздоблення. Крім цього, для постійних клієнтів діє система знижок на висотні роботи. Про всі переваги співпраці з компанією «ДЕН» детальніше розкажуть наші менеджери.

Обладнання, що застосовується при виконанні висотних робіт

Особлива увага приділяється кваліфікаційному рівню персоналу та забезпеченню охорони праці. Виконуючи висотні роботи, промислові альпіністи використовують спеціальне спорядження, в яке входять альпіністські мотузки зі страхувальною обв’язкою, спускове страхувальне приладдя та карабіни, а також спеціальні затискачі. Крім страхувальної системи, з метою безпеки висотники обов’язково екіпіруються касками.

Промислові альпіністи чудово володіють необхідними навичками для здійснення на висоті всього спектра клінінгових робіт і віртуозно працюють з професійним обладнанням. Всі спеціалісти проходять навчання і постійно підвищують свою кваліфікацію на різних навчальних курсах.

Де замовити висотні роботи?

Професійні висотні роботи є одним з напрямків діяльності компанії «ДЕН». Ми маємо всі дозвільні документи і штат висококваліфікованих висотників, яким до снаги складні, нестандартні та унікальні роботи. Таким чином, наші верхолази знаходяться на висоті і в прямому, і в переносному сенсі.

Для замовлення висотних робіт достатньо зателефонувати до нас або заповнити форму ОН-ЛАЙН замовлення прямо на сайті. Чекаємо вашого замовлення, звертайтеся прямо сьогодні!