Приватна нерухомiсть

 

Клінінгова компанія «ДЕН» обслуговує різні об’єкти нерухомості від невеликих будинків, до величезних маєтків. Прибирання в приміщенні, в якому живуть люди — це дуже відповідальна робота, так як в цьому приміщенні чистота повинна бути запорукою комфорту для мешканців. До того ж підбір хімічних засобів теж вимагає спеціального підходу.

Якщо в будинку живуть тварини, то потрібно розуміти, що після прибирання всі поверхні повинні залишитися безпечними: ніяких хімічних або токсичних засобів. Але ще складніше і відповідальніше прибирання в приміщенні, де мешкає малюк. При такому прибиранны ряд засобів, які можна використовувати стає ще вужчим. Максимальну чистоту потрібно забезпечувати з мінімальним використанням хімічних засобів прибирання.

Ще однією важливою деталлю є догляд за різними поверхнями. Забезпечуючи затишок у своєму будинку, ми підбираємо гарні покриття для підлоги (ламінат, паркет, плитка, ковролін і т.д.), декоруємо стіни (штукатурка, тканинні і паперові шпалери, фарба), прикрашаємо стелі (підвісні і натяжні конструкції), підбираємо оригінальні меблі (з рідкісних деревних порід, з оббивкою з тканини або шкіри). Догляд за таким декором у будинку вимагає особливої ​​уваги, щоб зберегти всі елементи ремонту та дизайну, необхідно користуватися послугами професіоналів.

Компанія «ДЕН» обслуговує такі види приватної нерухомості:

  • Котеджи
  • Будинки