Транспортні засоби

 

Клінінгова компанія «ДЕН» обслуговує різні об’єкти по всій території України.

Прибирання транспортних засобів — один з видів послуг, який надає компанія ДЕН. Значний досвід обслуговування провідних компаній України, що працюють у сфері транспорту, свідчить про високий професіоналізм, організованність та оперативність наших співробітників при проведенні прибирання на транспортних засобах.
Послуги клінінгу реалізовуються на наступних транспортних об’єктах:

• Автобуси, фургони, вантажівки, трейлери, мікроавтобуси
• Літаки і яхти
• Потяги і депо
• Автостоянки та паркінги та ін

Прибирання транспортних засобів має свою специфіку, порівняно з клінінгом інших об’єктів нерухомості (як комерційної, так і житлової). Основною відмінністю є те, що об’єкт прибирання більшу частину часу перебуває у русі. Часто для прибирання транспорту залишається зовсім невеликий проміжок часу, поки машина знаходиться на стоянці. Наприклад, коли рейсовий автобус далекого сполучення стоїть на стоянці кілька годин перед наступним рейсом. Прибирання потягів може здійснюватися і паралельно з рухом транспортного засобу (підтримуюче прибирання під час денних маршрутів). Генеральні роботи у потязі (генеральне прибирання транспорту) проводяться вночі, або під час більш тривалих простоїв транспорту.

Прибирання транспортних засобів ділиться на внутрішнє і зовнішнє. Для виконання таких робіт необхідний профільний штат персоналу та спеціальне обладнання — апарати високого тиску для зовнішньої мийки вагона або кузова, вікон і ходових частин, парогенератори, ранцеві пилососи, спец. хімія і відповідний інвентар.

За складністю та тривалостю проведення прибирання транспорту буває генеральним, післярейсовим і підтримуючим.
Генеральне прибирання транспорту — періодична послуга з комплексного прибирання транспортного засобу (залежно від типу об’єкта — 1 або кілька разів на місяць); проводиться, щоб усунути складні забруднення, що важко виводяться, очистити важкодоступні місця, провести хімчистку різних поверхонь, продовжити термін експлуатації транспортного засобу.
Післярейсове прибирання — система клінінгових послуг, яка проводиться між рейсами. Це прибирання сміття, пилу, миття підлоги та дезінфекція санітарних вузлів (за наявності), чищення текстильних елементів та інше.
Підтримуюче прибирання — це супровід у рейсі співробітниками служби клінінгу з метою підтримки постійної чистоти, збору сміття, підтримки належних умов у санітарних вузлах, реалізація оперативного локального прибирання та інше.
Клінінгова компанія «ДЕН» надає послуги прибирання транспорту на професійній основі з урахуванням специфіки транспортного засобу та режиму його руху. Кваліфікований персонал компанії не тільки має досвід обслуговування різних транспортних засобів, але і проходить регулярне навчання та атестацію, використовуючи в роботі тільки сертифіковані хімічні засоби, інвентар і техніку.
Якщо ви бажаєте організувати будь-який з видів прибирання транспортного засобу, то сміливо звертайтеся до клінінгової компанії «ДЕН».