Спорт

Для компанії «ДЕН», в якій працює велика кількість співробітників, дуже важливо використовувати різні шляхи формування і зміцнення дружнього колективу. Спорт є невід’ємною складовою корпоративної культури.

Компанія «ДЕН» є активним учасником різних спортивних заходів. Спортивний дух підтримується різними способами: найактивніші співробітники, наприклад, організували свою власну футбольну команду.

Участь у футбольних турнірах — це ефективний інструмент тімбілдінгу не тільки для безпосередніх учасників змагань, але й для інших працівників, які завжди раді підтримати своїх колег. Футбольна команда «ДЕН» неодноразово брала участь та ставала призером і переможцем у різних корпоративних турнірах з футболу: «Корпоративна ліга футболу», «Кубок Бізнес Ліги», «Soccer-Land».

До того ж у компанії часто організовуються різні корпоративні спортивні заходи. Подібні івенти проводяться влітку, неподалік від Києва, на території спеціально обладнаних баз відпочинку. На таких спортивних заходах співробітники мають прекрасну можливість поспілкуватися  в неформальній обстановці, весело провести час і просто відпочити. Так само завжди використовується можливість зміцнити колектив шляхом проведення різних конкурсів, цікавих розваг та командних спортивних ігор. Після заходів співробітники завжди залишаються дуже задоволеними, колективний дух суттєво піднімається, що безумовно сприяє підвищенню продуктивності праці.