Стратегія КСВ

Сфера корпоративної відповідальності нашої організації включає напрямки: управління діяльністю  у сфері екології, охорони праці, розвитку персоналу, взаємовигідних відносин з усіма основними зацікавленими сторонами. Налагоджена система корпоративного управління дозволяє ефективно взаємодіяти з основними зацікавленими особами (стейкхолдерами) і оперативно збирати інформацію, щодо змін ринкового середовища.

Компанія «ДЕН» завжди формує гармонійну і грамотну комунікацію, дотримуючись всіх стандартних зобов’язань, пов’язаних з відповідальним веденням бізнесу.

У 2012 році компанія приєдналася до міжнародної системи соціально-відповідальних компаній Sedex.

Її метою є публічне надання інформації щодо впровадження та поліпшення відповідальних ділових практик.

 

Компанія «ДЕН» — одна з перших серед клінінгових компаній України пройшла сертифікацію на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2000 «Система управління якістю».

Для «ДЕН» вступ до Sedex — це офіційна заява для наших ділових партнерів про те, що компанія веде свій бізнес у відповідності з високими світовими стандартами, беручи в основу порядність, відповідальність і повагу до всіх, кого може стосуватися наша діяльність.

Ми приєдналися до спільноти, яка налічує понад 20 000 виробників у більш ніж 160 країнах світу. Ми можемо одержувати унікальну інформацію про наших партнерів, вибирати відповідальних і надійних підрядників і гарантувати свою надійність.