Прибирання прилеглих територій і паркінгів державних, фінансових установ та медичних закладів

Будь-яка установа – державна, фінансова, або навіть медичний заклад — покликана слугувати людям. Щоб підтримувати позитивний імідж підприємства або установи, замало надавати чудовий сервіс. Ще до знайомства з Вами, відвідувачі, клієнти і пацієнти оцінюють зовнішній вигляд вашої будівлі. Чистота — явище непомітне, а ось бруд і безлад одразу впадають в очі. Чистота фасаду та оточуючої будівлю території свідчать про успішність, надійність та відповідальність установи, яка працює в цій будівлі.

Прибирання прилеглої території біля державних і приватних установ — це те, чим не можна нехтувати. Жоден двірник не взмозі забезпечити чистоту навколо вашої установи; більше того, доглянуті стежки, газони, паркінг і парковка під відкритим небом вимагають професійного догляду. В осінньо-зимовий період необхідно приділяти посилену увагу прибиранню територій: опади, сніг і його наслідки у вигляді криги і бурульок потрібно регулярно прибирати. Все це вимагає застосування спеціалізованих реагентів, застосування професійної прибиральної техніки і, безумовно, професійно навченого персоналу.

Клінінгова компанія «ДЕН» має багаторічний досвід прибирання прилеглих територій і паркінгів на різних об’єктах по всій території України. У своїй роботі при визначенні переліку та вартості необхідних послуг з прибирання територій та паркінгів, ми враховуємо сезонність. В різні пори року потрібні різні послуги з прибирання: навесні, влітку і восени основне завдання — прибирання листя та сміття. Восени, у період дощів, необхідно постійно підтримувати чистоту біля вхідних груп, частіше замінювати брудозатримуючі килимки. Взимку потрібно ще й вчасно боротися з наслідками стихії: прибирати і вивозити сніг, організовувати проїзд для автомобілів і прохід для пішоходів, посипати стежки і дороги антиожеледними засобами, усувати обмерзання біля вхідних груп.

Весь цей комплекс послуг входить до поняття «прибирання прилеглої території» клінінгової компанії «ДЕН» — лідера клінінгових послуг України. У нашому арсеналі є вся необхідна техніка та інвентар, ми постійно підвищуємо кваліфікацію нашого персоналу і контролюємо якість виконуваних робіт. Тому, довіривши догляд за прилеглою територією нам, ви отримаєте відмінний результат – чистоту.

Вартість прибирання прилеглих територій і паркінгів державних установ від клінінгової компанії «ДЕН» складає 1,5 гривень м2. Залежно від рівня складності здійснення клінінгових робіт, а також розмірів території ціна на послугу може змінюватися.