Прибирання прилеглих територій логістичних центрів

Логістичні центри, комплекси та склади – це не тільки великі приміщення, в яких зберігається різна продукція. Це ще й прилеглі території, догляд за якими вимагає не меншої уваги, аніж прибирання в самих приміщеннях.

Територія навколо складського або логістичного центру являє собою огороджену площу, яка є його невід’ємною складовою. Складно уявити, що клієнт довірить вам зберігання його продукції, якщо навколо складу будуть валятися купи сміття, рости висока трава або до нього неможливо буде під’їхати через завали снігу. Це — питання не лише пожежної безпеки, а також і питання охорони, яка повинна мати доступ для відеоспостереження за територією навколо складу, щоб запобігти крадіжці продукції, яка зберігається на складі.

Тому при організації прибирання на самому складі, варто задуматися і про постійне прибирання прилеглої території. Для цього краще за все звернутися за допомогою до професійної клінінгової компанії, яка зможе надати вам якісні послуги прибирання. Звісно, краще звертатися в крупну клінінгову компанію, яка має досвід роботи з великими промисловими об’єктами та логістичними центрами, тому що клінінгові компанії, які спеціалізуються на прибиранні квартир і офісів, навряд чи зможуть якісно організувати прибирання великої зовнішньої території.

Клінінгова компанія «ДЕН», спираючись на свій багаторічний досвід і наявність ресурсів (навчений персонал, техніку для прибирання та професійні миючі засоби), може гарантувати вам якісне прибирання прилеглих територій складських приміщень та логістичних центрів. Ми надамо Вам наступні послуги:

  • Підмітання території;
  • Видалення бензинових і мазутних плям з асфальту;
  • Прибирання та вивезення сміття;
  • Очищення урн;
  • Прибирання снігу і його вивезення (при необхідності, тракторами);
  • Чистка доріг від снігу в зимову пору року;
  • Прибирання території від опалого листя та його утилізація і ін.

Усі ці послуги допоможуть утримувати прилеглу територію в чистоті; ваш логістичний центр буде виглядати доглянутим і охайним, і відповідно, привабливим для клієнтів.

Вартість прибирання прилеглих територій логістичних центрів від клінінгової компанії «ДЕН» складає 1,5 гривень м2. Залежно від рівня складності здійснення клінінгових робіт, а також розмірів площі, що прибирається ціна на послугу може змінюватися.

Клінінгова компанія «ДЕН» може якісно організувати для вас щоденне прибирання прилеглих територій або разово провести прибирання, позбавивши вас від сміття, опалого листя або снігу.