Прибирання прилеглих територій промислових підприємств

В бізнесі потрібні порядок і організованість. Саме тому невід’ємною частиною будь-якого налагодженого виробничого процесу є порядок і чистота. Заводи, фабрики, комбінати, цехи вимагають догляду не менше, ніж офіси. Але чистота повинна підтримуватися не тільки всередині приміщень, а також і зовні, на прилеглих до виробництва територіях.
Найчастіше, це величезні площі, які оточують безпосередньо виробничі приміщення. Їх розміри виправдані інженерними особливостями, наявністю складських приміщень і необхідністю пересування по території заводу або фабрики великого вантажного транспорту.

Як же забезпечити чистоту на таких великих територіях? Послуг одного двірника буде явно недостатньо. Внаслідок цього, необхідно буде організувати цілу бригаду, задіяти спеціальну техніку, закупити професійний інвентар.

Набагато логічніше буде замовити прибирання прилеглої території промислового підприємства у професіоналів – клінінгової компанії «ДЕН». Звичайно, не всі клінінгові компанії мають у своєму розпорядженні все необхідне для організації подібного прибирання території: кваліфікований штат співробітників, професійну техніку та інвентар. На сьогоднішній день, серед наших клієнтів є багато великих промислових підприємств, чистоту прилеглої території на яких забезпечують наші фахівці.

Послуги прибирання прилеглих територій складаються з кількох етапів:

  • Підмітання території;
  • Прибирання і вивезення сміття;
  • Збір та утилізація листя;
  • Чистка від снігу, його вивезення;
  • Догляд за ландшафтними елементами, фарбування бордюрів і дерев, видалення плям з асфальту, прибирання паркінгу і багато іншого.

Прибирання прилеглих територій, яке організоване силами професійної клінінгової компанії – це можливість делегувати турботи про прибирання фахівцям, а також — чудова можливість звільнити час для організації основних бізнес процесів.

Вартість прибирання прилеглих територій промислових підприємств від клінінгової компанії «ДЕН» складає 1,5 гривень м2. Залежно від рівня складності здійснення клінінгових робіт, а також розмірів площі, що прибирається ціна на послугу може змінюватися.

Якщо для вас важливий порядок на прилеглих до виробництва територіях, звертайтеся в клінінгову компанію «ДЕН» і наші фахівці забезпечать вам якісне і професійне прибирання.

Ваша клінінгова компанія «ДЕН».