Прибирання прилеглої території бізнес центрів

Бізнес центр має бути затишним не тільки всередині, але і зовні, виглядати солідно і престижно. Тому за територією, прилеглою до бізнес-центру, обов’язково потрібно стежити.

Перша думка, яка виникає при вирішенні задачі щодо прибирання на вулиці – це найняти двірника. Але чи достатньо простого підмітання території щоранку для того, щоб бізнес центр виглядав прекрасно, а гості, співробітники та клієнти, приходячи в нього, дивувалися його доглянутості? Епоха примітивного прибирання мітлою вже давно закінчилася. Тому догляд за прилеглими територіями краще довірити професіоналам.

Фахівці клінінгової компанії нададуть вам цілий спектр послуг з прибирання прилеглої території:

  • Підмітання території;
  • Прибирання вхідних груп;
  • Фарбування бордюрів;
  • Догляд за клумбами та іншими елементами ландшафту;
  • Збирання і вивезення сміття, листя;
  • Очищення урн;
  • Прибирання і вивезення снігу та бурульок у зимовий період.

Співробітники клінінгової компанії «ДЕН» вже більше 10-ти років обслуговують бізнес центри та офісні центри по всій Україні, надаючи своїм клієнтам послуги прибирання прилеглих територій. Доглянуті газони і клумби, чистий асфальт і плити при вході на територію бізнес-центру тільки прикрашають його, підвищуючи імідж компанії. Адже завжди приємно заходити в приміщення, яке навіть ззовні виглядає доглянутим.

Окремо слід звернути увагу на прибирання паркінгу бізнес-центру. Адже саме сюди спочатку потрапляють клієнти, орендатори та партнери, а перше враження, як відомо, не можна справити двічі. Клінінгова компанія «ДЕН» надає послуги прибирання паркінгу, видалення плям від бензину і мазуту, щоб ваш паркінг був окремим предметом гордості перед клієнтами.

Тому, щоб зробити бізнес- або офісний центр привабливішим для орендаторів і гостей, подбайте про його зовнішній вигляд, приділивши необхідну увагу прилеглій до нього території.

Вартість прибирання прилеглих територій бізнес-центрів становить 1,5 гривень м2. Залежно від рівня складності здійснення клінінгових робіт, а також розмірів площі, що прибирається ціна на послугу може змінюватися.

Замовляючи послугу прибирання прилеглої території у професійної клінінгової компанії, ви забезпечуєте гарантовану і постійну чистоту вашого бізнес центру, завдяки чому його зовнішній вигляд буде якісно виділятися серед конкурентів, територія буде доглянутою і привабливою.

.

Клінінгова компанія «ДЕН» готова стати надійним партнером для вашого бізнесу, організувавши щоденне або разове прибирання прилеглої території бізнес центру.