Управління персоналом

Компанія «ДЕН» веде свій бізнес, орієнтуючись не тільки на збереження лідируючих позицій на ринку праці, а в першу чергу ставить у пріоритет життя і здоров’я людей, що працюють в організації.

З початку 2011 року в компанії діє Програма розвитку персоналу, що передбачає заходи у трьох основних напрямках: турбота про здоров’я та відпочинок співробітників, поліпшення умов праці, підвищення професійного рівня персоналу.

Турбота про здоров’я і відпочинок
Здоров’я і відпочинок співробітників — одна з ключових складових Програми. Спільне спортивне дозвілля покращує не тільки фізичний стан співробітників, а й атмосферу у колективі. Для цього у компанії «ДЕН» була створена власна футбольна команда, яка систематично проводить тренування і бере участь у футбольних турнірах. Крім того, для усіх співробітників організовуються спортивно-корпоративні заходи.

Поліпшення умов праці
Враховуючи те, що більшу частину часу співробітники проводять на роботі, важливим напрямком Програми є поліпшення умов праці. Тому ми надали своїм співробітникам корпоративне харчування. Ми також реалізували програму «Година для родини», скоротивши робочий день п’ятниці без втрат в оплаті праці для того, щоб наші співробітники мали можливість більше часу приділяти своїм рідним і близьким.

Підвищення професійного рівня
Не менш важливою складовою розвитку персоналу є підвищення професійного рівня співробітників. Для цього в компанії систематично проводяться збори за професійними напрямками. На таких зустрічах колеги мають можливість обговорити на своїх же власних кейсах певні проблеми, поділитися досвідом їх вирішення, розповісти про цікаві тенденції або обумовити план подальших дій.

Так само у компанії «ДЕН» діє програма стажування для молодих фахівців, у рамках якої студенти та випускники вузів мають можливість отримати досвід роботи в нашій компанії. До того ж таким чином ми формуємо для себе штат потенційних співробітників.

Основними завданнями програми стажування є підвищення професійного рівня молодих людей, а також формування і поповнення резерву кваліфікованих фахівців.

«ДЕН» — одна велика команда. Відносини у нашому колективі будуються на принципах взаємної поваги, уміння слухати інших, виключення вертикальних бар’єрів, терпіння і довіри.